„Nadzieja na nowe życie” – spotkanie i warsztaty dla par, które potrzebują wsparcia w sytuacji niepłodności (Bydgoszcz, 8 grudnia 2018 r.)

/„Nadzieja na nowe życie” – spotkanie i warsztaty dla par, które potrzebują wsparcia w sytuacji niepłodności (Bydgoszcz, 8 grudnia 2018 r.)
„Nadzieja na nowe życie” – spotkanie i warsztaty dla par, które potrzebują wsparcia w sytuacji niepłodności (Bydgoszcz, 8 grudnia 2018 r.) 2018-11-06T12:50:31+00:00
Centrum Troski o Płodność Nowe Życie zaprasza 8 grudnia na spotkanie autorskie z Justyną Kuczmierowską, współautorką książki „Nadzieja na nowe życie”. Po spotkaniu odbędą się warsztaty dla par, które potrzebują wsparcia w sytuacji niepłodności.

 

Zaproszenie na spotkanie z Justyną Kuczmierowską kierowane jest do par starających się o dziecko, ich rodziców oraz bliskich, psychoterapeutów i lekarzy. Wstęp wolny.

 

Po spotkaniu autorskim Justyna Kuczmierowska, psycholog, psychoterapeutka i doradca ds. niepłodności poprowadzi warsztaty dla par, które potrzebują wsparcia w sytuacji niepłodności. Drugim prowadzącym będzie Przemysław Gorzelak – psycholog i psychoterapeuta rodzinny.

 

Koszt udziału w warsztatach to 50 zł od pary. Zapisy trwają do 30 listopada pod adresem [email protected] lub telefonicznie: (52) 510 89 00.

 

Spotkanie i warsztaty odbędą się 8 grudnia (godz. 10.00 i 11.30) w Domu Polskim przy ul. Grodzkiej 1 w Bydgoszczy.

 

Źródło: nowe-zycie.pl
Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail