Rusza “Paczuszka dla Maluszka 2021”

/Rusza “Paczuszka dla Maluszka 2021”

Rusza “Paczuszka dla Maluszka 2021”

Rozpędu nabiera „Paczuszka dla Maluszka 2021”. Dary w postaci chemii kosmetycznej i niezbędnych artykułów do pielęgnacji dzieci co roku trafiają do domów samotnej matki, domów dziecka czy hospicjów perinatalnych w całej Polsce. Fundacja Małych Stópek zachęca do włączenia się w inicjatywę poprzez przygotowanie paczki lub zostanie koordynatorem.

„Paczuszka dla Maluszka” to charytatywna akcja, która odbywa się już po raz ósmy. Jej inicjator – Fundacja Małych Stópek – zbiera pieluchy oraz artykuły chemii kosmetycznej, m.in. oliwki, szampony, kremy oraz pudry dla dzieci. Wszystkie  paczki otrzymane od darczyńców w okolicach świąt Bożego Narodzenia przekazywane są do ośrodków pomocowych bądź osób indywidualnych – matek, które spodziewają się dziecka lub już urodziły maleństwo. [czytaj więcej]

Symbolem „Paczuszki dla Maluszka” jest specjalna bombka. W zamian za zabranie grafiki z choinki przynosi się paczkę z artykułami pierwszej potrzeby dla dzieci.

Jeśli nie mamy możliwości przekazania paczki z artykułami do wyznaczonych przez koordynatorów miejsc [sprawdź miejscowości], możemy przekazać Fundacji środki pieniężne, za które zostaną zakupione pieluchy i chemia kosmetyczna. Koszt przygotowania jednej paczki to ok. 100 złotych. Tylko w ubiegłym roku Fundacja Małych Stópek zebrała dary o łącznej wartości 2 mln złotych.

Family News Service
By | 2021-11-16T17:12:58+01:00 wtorek, 16 listopada 2021|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook