Abby Johnson: Modlitwa jest potężniejszym orężem niż brutalne zdjęcia i krzyki!

/Abby Johnson: Modlitwa jest potężniejszym orężem niż brutalne zdjęcia i krzyki!

Abby Johnson: Modlitwa jest potężniejszym orężem niż brutalne zdjęcia i krzyki!

To nie tyle złość, nie tyle pokazywanie zła, nie tyle piętnowanie kobiet zwycięży grzech aborcji. Być może dla niektórych to jest ważne, być może nawet potrzebne. Ale tylko miłość jest w stanie przezwyciężyć zło. Tylko miłość zwycięży śmierć! – pisze Jakub Bałtroszewicz w najnowszym newsletterze do Przyjaciół Fundacji JEDEN Z NAS. Prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny –  na przykładzie Abby Johnson – podkreśla także, że to “potęga modlitwy ratuje życia”.

Poniżej publikujemy pełną treść najnowszego newslettera do Przyjaciół Fundacji JEDEN Z NAS:

Szanowni Państwo!
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

Bohaterka filmu „Nieplanowane” wróciła już do domu, ale pozostawiła nas z pięknym i czytelnym przesłaniem – tym samym, które tak jasno widać w filmie. Potęga modlitwy ratuje życia. To nie okrutne zdjęcia rozszarpanych dzieci, krzyki i agresja przekonywały kobiety do rezygnacji z aborcji. Wchodziły wtedy do „kliniki” tylnymi drzwiami, dalej zdeterminowane, by „przerwać ciążę”. Dopiero zderzenie z kimś, kogo nie trzeba się bać, kto chce być przyjacielem i rzeczywiście się troszczy, a w swojej bezradności po prostu się modli… To sprawiało, że wiele kobiet zmieniło decyzję, wiele żyć zostało uratowanych.

Dlatego tak bardzo dziękuję, tym wszystkim, którzy włączyli się w dzieło modlitewnika „Nieplanowane”, którzy chcą, by modlitwa nim zalała Polskę. Na specjalnym koncie zebraliśmy już prawie 5000 zł, a ciągle mam nadzieję, że Waszą siłą i wsparciem podwoimy, a może nawet potroimy tę sumę, tak, by jak najwięcej modlitewników bezpłatnie trafiło do miejsc, gdzie kobiety są najbardziej narażone na wybór aborcji.

Jeszcze do końca lutego proszę Was o wsparcie tego ważnego dzieła na dedykowanym koncie nr 70 1440 1387 0000 0000 1634 6101 (lub na konto Fundacji z dopiskiem „Nieplanowane + adres email”), tak bym w marcu mógł już zamówić jak największą ich liczbę i rozpocząć wysyłkę.

Mam dla Was również pomyślną wiadomość – od 1 marca można oraganizować pokazy filmu „Nieplanowane” poza kinem (np. dla wspólnoty, parafii czy grupy szkolnej). Szczegóły dostępne są pod linkiem: www.rafaelfilm.pl/nieplanowane Natomiast już niedługo film pojawi się również na płytach DVD – poinformujemy Was o tym niezwłocznie!

Od wielu lat ruchy zrzeszone w Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny, na czele której stoję, ale także Fundacja JEDEN Z NAS, udowadniają, że budowanie cywilizacji życia, o którą tak prosił i modlił się św. Jan Paweł II można czynić wyłącznie poprzez pokazywanie piękna życia, gotowość do pomocy i wsparcia, a przede wszystkim modlitwy.

To nie tyle złość, nie tyle pokazywanie zła, nie tyle piętnowanie kobiet zwycięży grzech aborcji. Być może dla niektórych to jest ważne, być może nawet potrzebne. Ale tylko miłość jest w stanie przezwyciężyć zło. Tylko miłość zwycięży śmierć!

Dlatego dziękuję, że jesteście z nami, dziękuję za każdy dar serca. Każde 20, 50, 100 czy 200 zł pomaga nam pracować i budować przyszłość, w której aborcja będzie tylko okrutnym wspomnieniem przeszłości, a żadna kobieta nawet o niej nie pomyśli, gdyż będzie miała wokół siebie kochających ludzi i instytucje, które nigdy nie zostawią jej samą.

Wszystkiego dobrego!
Jakub

PS Na zdjęciu spotkanie Helenki (na rękach u swojego taty Andrzeja Sobczyka), głównej dystrybutorki filmu „Nieplanowane” w Polsce 🙂 z Abby Johnson. Na zdjęciu jest również Anita, która przyleciała z Abby.

Zachęcamy do subskrypcji newslettera Fundacji JEDEN Z NAS, a także Newslettera Bioetycznego. Zostaw swój e-mail, a będziesz otrzymywał aktualne informacje ze świata pro-life.

By | 2020-10-12T13:53:19+02:00 niedziela, 23 lutego 2020|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail