Bractwo Małych Stópek ogłosiło konkurs: „Jestem piękny od poczęcia”

/Bractwo Małych Stópek ogłosiło konkurs: „Jestem piękny od poczęcia”

Bractwo Małych Stópek ogłosiło konkurs: „Jestem piękny od poczęcia”

Bractwo Małych Stópek ogłosiło konkurs pro-life „Jestem piękny od poczęcia” skierowany do uczniów szkół podstawowych, specjalnych oraz średnich. Jego celem jest pozytywna promocja wartości oraz godności ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz uwrażliwianie na wartość życia osób niepełnosprawnych.

 

„Kształtowanie postawy poszanowania wartości ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci jest niezwykle ważnym zadaniem” – czytamy na stronie Bractwa Małych Stópek. „Proponujemy uczestnikom cztery kategorie konkursowe: plastyczną, literacką, multimedialną oraz projekt szkolnej akcji. Każdy z uczestników, którego praca została zakwalifikowana do konkursu, zostanie nagrodzony drobnym upominkiem. Natomiast w każdej kategorii zostaną wyłonione trzy zwycięskie prace w trzech grupach wiekowych (…)”.

 

„Konkurs jest znakomitą okazją do pogłębienia wiedzy merytorycznej w tematyce wartości oraz godności ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci i inspiracją do przeprowadzenia z uczniami lekcji i dyskusji na ten temat. Jest to szczególnie istotne w kontekście tak wielu wydarzeń w przestrzeni publicznej”.

 

Prace konkursowe można nadsyłać od 12 lutego 2018 do 12 marca 2018 r.

 

Więcej informacji na stronie internetowej Bractwa Małych Stópek: Konkurs! „Jestem piękny od poczęcia”

By | 2018-01-12T13:46:30+01:00 poniedziałek, 15 stycznia 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail