Druga Ogólnopolska Pielgrzymka Duchowej Adopcji na Jasną Górę

by FUNDACJA JZN
Obrońcy życia z całego kraju już po raz drugi będą 1 września 2018 r. pielgrzymować na Jasną Górę w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Duchowej Adopcji. Pielgrzymkę pod hasłem „Podwyższyć Krzyż w rodzinie” poprowadzi paulin o. Stanisław Jarosz oraz animatorzy duchowej adopcji.

 

Zaproszenie na pielgrzymkę skierowane jest w szczególności do wszystkich obrońców życia podejmujących w swoich parafiach modlitwę duchowej adopcji. Przypomnijmy, duchowa adopcja dziecka poczętego jest modlitwą w intencji ocalenia życia bezbronnego życia w łonie mamy oraz w intencji jego rodziców. Trwa ona przez 9 miesięcy, dokładnie tyle ile wynosi okres wzrostu dziecka w łonie matki. Zobowiązanie adopcyjne poprzedza przyrzeczenie, które je utwierdza (więcej informacji o dziele Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego: www.duchowa-adopcja.pl oraz www.duchowaadopcja.info).

 

W programie pielgrzymki przewidziano między innymi konferencje, świadectwa, Mszę Św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Wacława Depo oraz nabożeństwo Podwyższenia Krzyża Świętego i zawierzenie rodzin Matce Bożej Częstochowskiej z prośbą o opiekę, ochronę, wytrwanie w wierze i wierności Chrystusowi i Jego Ewangelii.

 

 

 

You may also like

Facebook