Dziennikarka publicznie przeprosiła swoją niepełnosprawną córkę – „przecież nikt tak jak ja, nie wie, ile ci ludzie potrafią nam dać”

/Dziennikarka publicznie przeprosiła swoją niepełnosprawną córkę – „przecież nikt tak jak ja, nie wie, ile ci ludzie potrafią nam dać”

Dziennikarka publicznie przeprosiła swoją niepełnosprawną córkę – „przecież nikt tak jak ja, nie wie, ile ci ludzie potrafią nam dać”

„Dziennikarka Beata Sabała-Zielińska na swoim oficjalnym profilu facebookowym przeprosiła swoją niepełnosprawną córkę”, informuje Gość Niedzielny.

 

„Kochani, muszę zrobić coś ważnego. Przeprosić moją córkę Aleksandrę Zielińską”. Dla jednej z gazet dziennikarka powiedziała, że „jako matka chorego dziecka, znająca realia walki o zdrowie takiego dziecka, nigdy nie zmusiłabym kobiety by rodziła wbrew woli”. Wypowiedź odnalazła jej córka, Aleksandra, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa.

 

„Kiedy Ola, po przeczytaniu tego tekstu, rozpłakała się, zrozumiałam, że zrobiłam coś strasznego – odwróciłam się od własnej córki i od wszystkich jej podobnym, chorym i słabszym” – napisała Sabała-Zielińska. Dodała, że teraz wstydzi się tego, „bo przecież nikt tak jak ja, nie wie, ile ci ludzie potrafią nam dać”.

 

Czytaj więcej: gosc.pl

By | 2016-10-12T15:46:35+02:00 środa, 12 października 2016|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook