Ewa Kowalewska o 100. rocznicy legalizacji aborcji na świecie: rzeka krwi, która popłynęła, wynosi więcej niż 2,5 miliarda istnień ludzkich

/Ewa Kowalewska o 100. rocznicy legalizacji aborcji na świecie: rzeka krwi, która popłynęła, wynosi więcej niż 2,5 miliarda istnień ludzkich

Ewa Kowalewska o 100. rocznicy legalizacji aborcji na świecie: rzeka krwi, która popłynęła, wynosi więcej niż 2,5 miliarda istnień ludzkich

18 listopada mija 100 lat od pierwszego zalegalizowania aborcji w świecie. Stało się to w Związku Radzieckim według leninowskiego, marksistowskiego programu. Mówiło się wówczas, że jest to dla zdrowia kobiet. 100 lat to dość długi okres i możemy go trochę podsumować. Rzeka krwi, która popłynęła, wynosi więcej niż 2,5 miliarda istnień ludzkich. Niektórzy nie wierzą w tę liczbę i mówią, że maksymalnie ma ona kilka milionów – powiedziała Ewa H. Kowalewska, szefowa polskiego oddziału Human Life International (HLI) – Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia, w rozmowie z redakcją informacyjną Radia Maryja.

Ewa H. Kowalewska zwróciła uwagę na ilość istnień ludzkich zamordowanych w wyniku tzw. aborcji przez ostatnie 100 lat.

– W najbliższą środę, 18 listopada, mija 100 lat od pierwszego zalegalizowania aborcji w świecie. Stało się to w Związku Radzieckim według leninowskiego, marksistowskiego programu. Mówiło się wówczas, że jest to dla zdrowia kobiet. 100 lat to dość długi okres i możemy go trochę podsumować. Rzeka krwi, która popłynęła, wynosi więcej niż 2,5 miliarda istnień ludzkich. Niektórzy nie wierzą w tę liczbę i mówią, że maksymalnie ma ona kilka milionów. Jeśli się policzy, tak jak podaje ONZ, czyli 50 milionów rocznie przez 50 lat, a przez pierwsze 50 lat nie mieliśmy w ogóle danych, to wychodzi rzeczywisty wynik – wskazała Ewa H. Kowalewska.

Niestety ogólny trend polega na poszerzaniu tego prawa – kontynuowała.

– Dochodzą do tego bardzo niebezpieczne środki farmakologiczne. Ruch pro-life jest bardzo silny, ale w wielu krajach nie ma przełożenia na rzeczywistość i stanowi pierwszy punkt konfrontacyjny, ponieważ chodzi w nim o życie człowieka, czyli coś najważniejszego. W tej chwili sytuacja społeczna w USA znacznie się pogorszyła, ponieważ prezydent Donald Trump zdecydowanie popierał ruch pro-life, natomiast to, co dzieje się teraz, pokazuje, że przeciwnicy życia mogą objąć władzę. Zobaczymy, jak to będzie, ale dotąd wszystko wygląda źle – mówiła stojąca na czele polskiego oddziału Human Life International (HLI) – Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia.

Mamy nadzieję, że 100 lat wystarczy i tak jak papież Leon XIII słyszał rozmowę Pana Boga z diabłem. Mija 100 lat od momentu, kiedy zalegalizowano aborcję – zaakcentowała.

– Dla satanistów aborcja jest sakramentem, podstawową sprawą, więc warto spojrzeć wstecz i zobaczyć, co się stało ze światem przez te 100 lat. Bardzo prosimy wszystkich o modlitwę, żeby aborcji nie było i abyśmy mogli chronić dzieci. W Polsce wprowadziliśmy modlitwę za dzieci poczęte. Polska pierwsza podjęła modlitwę, prosząc bezpośrednio dzieci, które zginęły, o wybaczenie. To wszystko szło z imprimatur Kościoła. Mamy informacje, że również w Rosji będzie adoracja przez 36 godzin, na Białorusi będzie modlitewna sztafeta międzyparafialna. Włącza się także Ukraina i inne kraje, bo słyszałam także o Austrii czy Francji. Każdy z nas powinien przepraszać Pana Boga za 100 lat, kiedy zabijano dzieci na świecie – podsumowała Ewa Kowalewska.

Poniżej prezentujemy treść komunikatu wydanego przez Human Life International – Polska. Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia w sprawie 100. rocznicy legalizacji aborcji na świecie.

Źródło: radiomaryja.pl
By | 2020-11-18T16:25:39+01:00 środa, 18 listopada 2020|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook