Ewa Kowalewska: Uczmy się argumentować w ochronie życia!

by FUNDACJA JZN
– Bardzo potrzebujemy racjonalnych argumentów do debaty na temat życia – podkreśla Ewa Kowalewska, która postanowiła wykorzystać dostępne narzędzie i w środy o godz. 13.00 prowadzi live’y na Facebooku.

Z okazji Dnia Świętości Życia Ewa Kowalewska z Human Life International – Polska przekazała najserdeczniejsze życzenia. – Obyście zdrowi byli i aktywnie chronili życie zarówno Wasze, jak i Waszych najbliższych, a także tych, którzy nie są w stanie bronić się sami – napisała. Wyrazy najwyższego uznania i wdzięczności przekazała także tym, którzy z narażeniem własnego zdrowia i życia, nie zważając na pandemię, służą chorym i potrzebującym! – Dzień Świętości Ludzkiego Życia jest także Waszym świętem! Służmy życiu i celebrujmy je zwłaszcza w ten szczególny dzień! – zaapelowała.

Ewa Kowalewska zwróciła uwagę, że otacza nas nieustanny atak cywilizacji śmierci. – Nie możemy jednak się poddawać. Aktywnie budujmy więc cywilizację życia i miłości! Bardzo potrzebujemy racjonalnych argumentów do debaty na temat życia – podkreśla Ewa Kowalewska, która postanowiła wykorzystać dostępne narzędzie i w środy o godz. 13.00 prowadzi live’y na Facebooku.

Można je będzie także obejrzeć później na jej profilu lub na stronie Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia.

Najnowszy live pt. „Wolny wybór”

Dostępne są trzy wcześniejsze.

Medyczna pomoc w umieraniu

Od kiedy bije serce

Od kiedy odczuwamy ból

Ewa Kowalewska prowadzi także kanał na YouTube pt. „Opowieści od Oceanu do Oceanu”, gdzie omawia kolejne przygody podczas światowej peregrynacji Ikony Częstochowskiej przez świat w obronie cywilizacji życia i miłości. Stara się pokazywać wiele aspektów tego wydarzenia, które nie są znane, a bardzo ciekawe.

Kolejne ok. 10 min. odcinki pojawiają się w każdą sobotę. Jest ich już 47. Ikona przejechała już prawie 200 tys. km. i obecnie czeka na zakończenie pandemii w stolicy Ekwadoru, aby pojechać dalej.

Źródło: hli.org.pl

You may also like

Facebook