Fundacja Małych Stópek przygotowała aktualizację aplikacji „Adoptuj Życie”

/Fundacja Małych Stópek przygotowała aktualizację aplikacji „Adoptuj Życie”

Fundacja Małych Stópek przygotowała aktualizację aplikacji „Adoptuj Życie”

Wyczekiwana aktualizacja aplikacji „Adoptuj Życie” na system Android jest już w użytku. Fundacja Małych Stópek zachęca do jej zainstalowania i jednocześnie włączenia się w grono modlących się za nienarodzonych.

Jak podkreśla grafik Fundacji Małych Stópek Adrian Perec, aplikacja posiada wiele dodatkowych elementów.

– Użytkownicy mogą w niej znaleźć m.in. animacje dzieci, które są interaktywne. Wystarczy dotknąć dziecko i zobaczymy natychmiastową reakcję – wskazuje Adrian Perec.

– Pasek pokazujący stan Duchowej Adopcji jest również interaktywny. Przewijanie do poprzednich dni jest teraz dużo łatwiejsze. Wprowadziliśmy także drugą płeć, która jest losowo wybierana przy rozpoczęciu korzystania z aplikacji. Ponadto został wprowadzony język ukraiński – dodaje grafik.

Już jest! ???Długo wyczekiwana aktualizacja aplikacji Adoptuj Życie na system Android!Znajdziecie w niej:Animacje…

Opublikowany przez Adoptuj Życie Sobota, 23 marca 2019

 

Aplikacja „Adoptuj Życie” jest zoptymalizowana. Waży zaledwie 30 mb – to o połowę mniej od poprzedniej wersji. Przy kolejnych aktualizacjach Fundacja Małych Stópek planuje dodać opcję wyboru innych języków. Więcej informacji można uzyskać na specjalnym funpag’u, poświęconym modlitwie za nienarodzonych i mobilnej aplikacji

Aplikacja „Adoptuj życie” to mobilny asystent osób, które podjęły modlitwę „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego”. Projekt powstał, aby w sposób nowoczesny i prosty poszerzać świadomość o faktach dotyczących rozwoju prenatalnego człowieka oraz przypominać o codziennej modlitwie, a także wzmacniać więź między modlącym się, a dzieckiem poprzez spersonalizowane wiadomości.

Anna Pleskot/RIRM
Źródło: radiomaryja.pl
By | 2019-03-27T08:09:36+01:00 środa, 27 marca 2019|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail