Fundacja Małych Stópek zakupiła cztery respiratory

/Fundacja Małych Stópek zakupiła cztery respiratory

Fundacja Małych Stópek zakupiła cztery respiratory

W ciągu 3 tygodni Fundacja Małych Stópek zebrała środki potrzebne na zakup czterech respiratorów. Zostaną przekazane Samodzielnemu Publicznemu Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Szczecinie.

Ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes fundacji dziękując wszystkim darczyńcom przyznał, że widzi, jak wszyscy działają z ogromnej wrażliwości i potrzeby serca. Dodał również, że inicjatywa nabrała rozmachu, gdy włączyli się w nią kapłani.

Choć szczecińska Fundacja Małych Stópek to organizacja znana z działań na rzecz dzieci nienarodzonych, to w czasie epidemii koronawirusa chętnie pomagają chorym. Ks. Kancelarczyk dodaje również, ze w dobie pandemii trzeba stanąć w obronie życia dorosłego człowieka, będącego w chorobie bezradnym jak każde nienarodzone maleństwo, które do tej pory ratowano w ramach działalności fundacji.

Trwa zbiórka na piąty respirator. Darowizny można przekazywać na konto 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 (dla przelewów zagranicznych przed numerem konta należy dodać „PL”). Jako adresata podać trzeba: Fundacja Małych Stópek, ul. Św. Ducha 9, 70-205 Szczecin. Konieczny jest dopisek DAROWIZNA SZPITAL. Inicjatywę można wesprzeć także bezpośrednio na stronie www.dlazycia.info/darowizna.

Źródło: KAI
By | 2020-04-25T14:09:34+02:00 sobota, 25 kwietnia 2020|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook