Fundacja Małych Stópek – Zostań twarzą Marszu dla Życia!

/Fundacja Małych Stópek – Zostań twarzą Marszu dla Życia!

Fundacja Małych Stópek – Zostań twarzą Marszu dla Życia!

Fundacja Małych Stópek zachęca do przesłania zdjęć portretowych, z których zostanie stworzona specjalna mozaika, ukazująca nowonarodzone dzieciątko oraz napis, zapraszający na tegoroczny Marsz dla Życia w Szczecinie.

 

Przygotowana grafika będzie widoczna na plakatach, bilbordach oraz w internecie, a jej celem jest promocja wartości każdego ludzkiego życia.

 

Rzecznik prasowy Fundacji Małych Stópek, Anna Piotrowska podkreśla, że pojawienie się m.in. na szczecińskich bilbordach jest możliwe dla każdego „Nie trzeba być żadnym aktorem czy celebrytą, tylko po prostu obrońcą życia, dla którego jest ono cenną wartością. Bo kto lepiej niż obrońca życia może zareklamować udział w radosnej manifestacji, w której podkreślona jest godność i wartość ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci?” – mówi Anna Piotrowska.

 

Jak twierdzi Pracownik Fundacji, nie trzeba być ze Szczecina, by móc wziąć udział w akcji. „Liczy się wspólny cel, który przecież łączy Marsze dla Życia w całej Polsce, dlatego niech zobaczą jak wielu nas jest” – dodaje Piotrowska.

 

Informacje na temat akcji dostępne są na: www.dlazycia.info/mozaika. Dzięki specjalnej platformie, każdy wysyłający zdjęcie, stanie się częścią grafiki, zapraszającej na szczeciński Marsz dla Życia.

 

Marsz dla Życia odbędzie się 15 kwietnia i przejdzie głównymi ulicami Szczecina pod hasłem ,,Piękni od poczęcia”. To już 16 z kolei manifestacja pro-life w Szczecinie, która zrzesza obrońców życia z Polski i z zza granicy.

 

Źródło: dlazycia.info

By | 2018-01-22T13:47:11+01:00 poniedziałek, 22 stycznia 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook