Gdańszczanie protestowali przeciwko promocji LGBT

/Gdańszczanie protestowali przeciwko promocji LGBT

Gdańszczanie protestowali przeciwko promocji LGBT

Nie ma zgody na promocję dewiacji seksualnych w przestrzeni publicznej, uderzanie w rodzinę i deprawację dzieci w szkołach – podkreślali podczas sobotniej kontrmanifestacji działacze pro–life w Gdańsku. Ulicami tego miasta przeszedł w sobotę kolejny marsz LGBT.

 

Środowiskom dewiantów seksualnym patronował i szedł w pierwszym rzędzie prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Wśród uczestników byli też m.in. radni Gdańska i sejmiku z PO, przedstawiciele SLD i Nowoczesnej.

 

Jak co roku swój sprzeciw wobec promocji postulatów homoseksualistów w kontrmanifestacji wyrażało wiele środowisk.

 

Według Macieja Wiewiórki, koordynatora Fundacji Pro-Prawo do Życia w Gdyni, bulwersuje fakt jawnego poparcia władz miasta dla dewiacyjnych zachowań w przestrzeni publicznej. „Nie zgadzamy się na to, by w przestrzeni publicznej promować zboczenia oraz nie zgadzamy się na to, aby domagać się prawa do deprawacji dzieci w szkołach. Uważamy, że niedopuszczalne jest to, aby uderzać w wiarę chrześcijańską, w rodzinę, żeby domagać się deprawacji dzieci. Tym bardziej gorszące jest to, że od początku urząd miasta i prezydent Paweł Adamowicz wspierają jak mogą marsz dewiantów seksualnych. (…) “ – mówił w czasie sobotniego marszu Maciej Wiewiórka.

 

Swój sprzeciw wobec marszu LGBT wyrażała też gdańska radna PiS Anna Kołakowska.

 

Źródło: www.radiomaryja.pl

By | 2018-05-30T14:19:06+02:00 środa, 30 maja 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail