Holandia – 25. edycja Marszu dla Życia

/Holandia – 25. edycja Marszu dla Życia

Holandia – 25. edycja Marszu dla Życia

9 grudnia br. w Hadze (Holandia) odbędzie się 25. edycja Marsza dla Życia. Tegorocznym hasłem i tematem manifestacji jest „Kiedy Twoje serce zaczęło bić?” – ma ono pokazać, że serce człowieka zaczyna bić już w 3. tygodniu od poczęcia. Ostatnie badania naukowe dowodzą, że organ ten zaczyna pracować już w 16. dniu od zapłodnienia!

 

Podczas marszu organizatorzy zwrócą również uwagę na problem eutanazji. W Holandii trwa dyskusja nad legalizacją prawa do przerwania swojego życia, gdy uzna się że jest ono „niekompletne”. To przynagla obrońców życia do tego, aby przypominać i potwierdzać społeczeństwu, że życie zawsze ma swoją wartość i godność. Od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

 

Fundacja Cry for Life, która od 1985 roku działa w Holandii w obronie życia chce poprzez to wydarzenie podnosić ludzką świadomość w temacie godności ludzkiego życia, a także pokazać rządowi, że rozwiązania które proponuje swoim obywatelom w tym zakresie wcale nie rozwiązują problemu, przeciwnie – stwarzają tylko większą niesprawiedliwość, przysparzają bólu i cierpienia.

 

Marsz dla Życia rozpocznie się o godz. 12.00 w Hadze w Malieveld, naprzeciwko dworca centralnego.

 

Źródło: oneofus.eu

By | 2017-12-12T15:06:30+01:00 wtorek, 05 grudnia 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook