Internauci wystosowali petycję do królowej Elżbiety II w obronie Alfiego Evansa

/Internauci wystosowali petycję do królowej Elżbiety II w obronie Alfiego Evansa

Internauci wystosowali petycję do królowej Elżbiety II w obronie Alfiego Evansa

„Jako lojalni poddani, nie chcemy wierzyć, że Wasza Wysokość nakazałaby kiedykolwiek dokonanie tak złych czynów a także potępiamy wyrok śmierci i uwięzienia, wydany na Alfiego, jako przewrotną uzurpację przeciwko Waszej Wysokości i prawu tego kraju. Nie ma czasu do stracenia” – piszą internauci w imieniu ojca Alfiego Evansa w petycji do królowej Elżbiety II i brytyjskiego Parlamentu. Jego apel podpisało już blisko 300 tys. osób.

 

Autorzy petycji alarmują, że brytyjski sąd wydał wyrok nakazujący: „zabicie Alfiego w szpitalu Alder Hey w Liverpoolu poprzez zaprzestanie podtrzymywania życia; utrzymanie dnia i godziny zabicia chłopca w tajemnicy, aby uniknąć protestów i przeszkód; a także: przetrzymywanie Alfiego w szpitalu Alder Hey aż do śmierci, a próby zabrania go powstrzymywać siłą i karą pozbawienia wolności”. Nazywają te decyzje okrutnymi i wskazują, że sędziowie Jej Królewskiej Mości uzurpują sobie prawo do decydowania o życiu i śmierci obywateli (za: Gość Niedzielny).

 

Pełna treść petycji: https://www.change.org/p/the-queen-we-want-her-majesty-the-queen-to-urgently-intervene-in-the-alfie-evans-case

 

Źródło: gosc.pl

By | 2018-04-26T14:02:34+02:00 czwartek, 26 kwietnia 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook