Jakub Bałtroszewicz: Ruszamy z nowym projektem! 280 dni modlitwy za życie zagrożone…

/Jakub Bałtroszewicz: Ruszamy z nowym projektem! 280 dni modlitwy za życie zagrożone…

Jakub Bałtroszewicz: Ruszamy z nowym projektem! 280 dni modlitwy za życie zagrożone…

– Efekt filmu „Nieplanowane” wcale nie przygasa od kiedy wyszedł on z kin. Dzieje się bardzo wiele dobrych rzeczy i wielu najmłodszych Polaków, którzy byli już prawie skazani na aborcję, teraz spokojnie czeka pod przemienionymi sercami swoich mam na urodziny – pisze Jakub Bałtroszewicz w najnowszym newsletterze do Przyjaciół Fundacji JEDEN Z NAS. Prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny prezentuje też nowy projekt: „Modlitewnik Nieplanowane, czyli 280 dni modlitwy za życie zagrożone”.

Poniżej publikujemy pełną treść najnowszego newslettera do Przyjaciół Fundacji JEDEN Z NAS:

Szanowni Państwo!
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

Efekt filmu „Nieplanowane” wcale nie przygasa od kiedy wyszedł on z kin. Dzieje się bardzo wiele dobrych rzeczy i wielu najmłodszych Polaków, którzy byli już prawie skazani na aborcję, teraz spokojnie czeka pod przemienionymi sercami swoich mam na urodziny.

Już w przyszłym tygodniu będzie można spotkać się z osobą, o której powstał film „Nieplanowane” – Abby Johnson będzie w Polsce, by dać świadectwo prawdzie o ludzkim życiu! Szczegóły wizyty Abby znajdziecie na stronie www.abbywpolsce.pl. Oby jak najwięcej z Was miało możliwość uczestniczyć w tym spotkaniu!

Chcę Wam zaprezentować bardzo ważny dla nas projekt: „Modlitewnik Nieplanowane, czyli 280 dni modlitwy za życie zagrożone”.

Rozważania różańcowe i modlitwy napisane przez obrońców życia (w tym ekipę JEDEN Z NAS i prezydium Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny) mają stanowić wielkie wsparcie dla zagrożonego życia w Polsce. Chcemy, by ten modlitewnik trafił wszędzie: do domów samotnej matki, ośrodków interwencji kryzysowej, miejsc, gdzie można spotkać kobiety pozbawione wsparcia i rozważające aborcję. Chcemy nim dosłownie zalać Polskę!

Uruchomiliśmy specjalny nr konta 70 1440 1387 0000 0000 1634 6101, na który możecie składać Wasze dary serca – złożone darowizny przeznaczymy w całości na zakup i dystrybucję tego modlitewnika (w tytule przelewu podajcie proszę maila, abyśmy mogli Wam podziękować). Wpłaty można przekazywać również na zwyczajowe konto fundacji (z dopiskiem „Modlitewnik Nieplanowane” + email).

Dziękuję za Wasze wsparcie! Każda wpłata 20, 50 czy 100 zł czy inna dowolna kwota pozwala nam działać w imieniu dzieci nienarodzonych. Dzięki Wam możemy próbować zmieniać ludzkie serca, by na końcu naszego wysiłku życie ostatecznie zwyciężyło śmierć.

Wszystkiego dobrego!

Jakub

Zachęcamy do subskrypcji newslettera Fundacji JEDEN Z NAS, a także Newslettera Bioetycznego. Zostaw swój e-mail, a będziesz otrzymywał aktualne informacje ze świata pro-life.

By | 2020-10-12T13:53:51+02:00 czwartek, 06 lutego 2020|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail