Kolejna rozprawa Mary Wagner

/Kolejna rozprawa Mary Wagner

Kolejna rozprawa Mary Wagner

Kolejną rozprawę w sprawie Mary Wagner, która 12 grudnia została aresztowana za złamanie nakazu sądowego i zbliżenie się do kliniki aborcyjnej, zapowiedziano na 10 lutego. Obrończyni życia ponownie stanęła przed sądem w ubiegłym tygodniu, 13 stycznia – informuje Nasz Dziennik.

 

Sędzia Honourable Justice Fern M. Weinper, który przewodniczył posiedzeniu sądu, zwrócił uwagę na „niedociągnięcia w procedurach sądowych, np. oskarżeniu Mary za złamanie zakazu zbliżania się do kliniki aborcyjnej, której to decyzji ona nigdy nie podpisała”.

 

Niestety, prokurator podkreślała lekceważenie prawa i wysokie prawdopodobieństwo powrotu na drogę „przestępstwa”. Mimo ponawianych prób Mary stanowczo odrzuciła możliwość podpisania warunku zwolnienia za kaucją, czym skazała się na dalsze przebywanie w areszcie. Warunkiem opuszczenia przez Mary Wagner aresztu jest wyrażenie pisemnej zgody na to, że nie będzie zbliżała się do klinik aborcyjnych. Takiej zgody obrończyni życia jednak nie może wyrazić. Stwierdza stanowczo, że to byłoby wbrew jej sumieniu i dopóki w klinikach są zabijane dzieci, ona będzie bronić zarówno dzieci, jak i ich matki przed tym procederem.

 

Czytaj więcej: www.naszdziennik.pl

By | 2017-01-17T10:14:44+01:00 wtorek, 17 stycznia 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail