Konferencja „Medycyna spersonalizowana w leczeniu niepłodności”

/Konferencja „Medycyna spersonalizowana w leczeniu niepłodności”

Konferencja „Medycyna spersonalizowana w leczeniu niepłodności”

Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE w Łodzi zaprasza na konferencję „Medycyna spersonalizowana w leczeniu niepłodności”, która odbędzie się 2 grudnia w godzinach 9:00 – 18:00 w Strefie Wiedzy i Innowacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Muszyńskiego 2. Partnerami wydarzenia są m.in. Uniwersytet Medyczny w Łodzi, MaterCare Polska, Fundacja Instytut Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. Jana Pawła II i Ogólnopolskie Centrum Troski o Płodność (FCCP).

 

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do lekarzy rodzinnych, lekarzy POZ, lekarzy ginekologów, lekarzy łódzkich szpitali zainteresowanych tematyką, środowiska pielęgniarek i położnych, pielęgniarek środowiskowych, przedstawicieli uczelni wyższych, akademickiego środowiska medycznego, dietetyków, psychologów, konsultantów oraz instruktorów w procesie diagnostyki płodności, wszystkich osób zainteresowanych tematyką diagnostyki i przyczynowego leczenia niepłodności.

 

Organizatorzy zapraszają do udziału wykładach prowadzonych przez wybitnych ekspertów, networking – indywidualne spotkania prowadzone w komfortowych warunkach, oraz możliwość spotkania, rozmowy i konsultacji z najlepszymi specjalistami z zakresu przyczynowego leczenia niepłodności z kraju.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez stronę: www.diagnostykaplodnosci.pl

 

Program: TUTAJ

By | 2017-11-20T15:06:10+01:00 poniedziałek, 20 listopada 2017|Bioetyka, Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail