Kraków – Marsz dla Życia „Czas na Rodzinę!”

/Kraków – Marsz dla Życia „Czas na Rodzinę!”

Kraków – Marsz dla Życia „Czas na Rodzinę!”

„Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi na Marsz Dla Życia i Rodziny 2017! W tym roku tradycyjnie zaczynamy na Placu Matejki o godzinie 10:00, po czym w radosnym korowodzie przemaszerujemy przez krakowski Rynek Główny, aż do Parku Jordana. Tam czeka niespodzianka – pełen atrakcji Piknik Rodzinny” – zapraszają na kolejny krakowski Marsz dla Życia organizatorzy manifestacji obrońców życia, która odbędzie się w w Krakowie w najbliższą niedzielę 21 maja.

 

„Nasze marsze są przede wszystkim świętem rodzin – stanowią okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości i inspirujemy innych swoim szczęściem” – podkreślają organizatorzy, którzy zachęcają, by zabrać ze sobą na marsz gwizdki, dzwonki, piszczałki oraz flagi: narodowe, papieskie i maryjne. 

 

Partnerami marszu są Akademia Obrońców Życia, Centrum Wspierania Inicjatyw Dla Życia i Rodziny, Instytut Ks. Piotra Skargi oraz KoLiber Kraków. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Gość Niedzielny, portal PCh24.pl i Polonia Christiana.

 

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku: www.facebook.com

 

Pełna baza Marszów dla Życia i Rodziny, które będą miały miejsce w najbliższych tygodniach, znajduje się na stronie: www.marsz.org

By | 2017-05-17T12:08:18+02:00 środa, 17 maja 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook