Nowa odsłona Modlitewnego Okna Życia

by FUNDACJA JZN
Od wielu lat na stronie Fundacji Małych Stópek funkcjonuje Modlitewne Okno Życia. Przy okazji jego nowej odsłony, FMS przypomina, że codziennie i o każdej porze jest ono do dyspozycji potrzebujących. Można w nim zostawić wszystkie intencje, dotyczące obrony życia, które leżą nam na sercu.

 

Fundacja Małych Stópek akcentuje, że każda prośba z Modlitewnego Okna Życia trafi prosto do kilkudziesięciu zgromadzeń zakonnych oraz Instytutów Życia Świeckiego, które otoczą modlitwą wskazane intencje.

 

Od wtorku 2 października można wysyłać swoje intencje przez Modlitewne Okno Życia w nowej odsłonie, nie tylko zaglądając, jak do tej pory, na www.dlazycia.info. W myśl rozwoju tego ogromnego i niezwykle ważnego dzieła, FMS stworzyło oddzielną stronę www.modlitewneoknozycia.pl. Wchodząc na nią można nie tylko zostawić swoje intencje wagi życia, ale dowiedzieć się również o początkach tego dzieła i całej idei.

 

Fundacja Małych Stópek apeluje o stworzenie wielkiej społeczność ludzi wiary, którzy w walce o ludzkie życie nie zapomną o ogromnej sile modlitwy.

 

Fundacja Małych Stópek/RIRM
Źródło: radiomaryja.pl

You may also like

Facebook