Nowa odsłona Modlitewnego Okna Życia

/Nowa odsłona Modlitewnego Okna Życia

Nowa odsłona Modlitewnego Okna Życia

Od wielu lat na stronie Fundacji Małych Stópek funkcjonuje Modlitewne Okno Życia. Przy okazji jego nowej odsłony, FMS przypomina, że codziennie i o każdej porze jest ono do dyspozycji potrzebujących. Można w nim zostawić wszystkie intencje, dotyczące obrony życia, które leżą nam na sercu.

 

Fundacja Małych Stópek akcentuje, że każda prośba z Modlitewnego Okna Życia trafi prosto do kilkudziesięciu zgromadzeń zakonnych oraz Instytutów Życia Świeckiego, które otoczą modlitwą wskazane intencje.

 

Od wtorku 2 października można wysyłać swoje intencje przez Modlitewne Okno Życia w nowej odsłonie, nie tylko zaglądając, jak do tej pory, na www.dlazycia.info. W myśl rozwoju tego ogromnego i niezwykle ważnego dzieła, FMS stworzyło oddzielną stronę www.modlitewneoknozycia.pl. Wchodząc na nią można nie tylko zostawić swoje intencje wagi życia, ale dowiedzieć się również o początkach tego dzieła i całej idei.

 

Fundacja Małych Stópek apeluje o stworzenie wielkiej społeczność ludzi wiary, którzy w walce o ludzkie życie nie zapomną o ogromnej sile modlitwy.

 

Fundacja Małych Stópek/RIRM
Źródło: radiomaryja.pl
By | 2018-10-03T18:27:37+02:00 środa, 03 października 2018|Pro-Life|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail