Oświadczenie Fundacji JEDEN Z NAS w sprawie prof. Chazana

/Oświadczenie Fundacji JEDEN Z NAS w sprawie prof. Chazana

Oświadczenie Fundacji JEDEN Z NAS w sprawie prof. Chazana

Odnosząc się do faktu zwolnienia prof. Bogdana Chazana z funkcji dyrektora Szpitala im. św. Rodziny oraz innych przejawów ostracyzmu wobec niego w środowisku naukowym i medycznym, pragniemy wyrazić najwyższe uznanie względem poświęcenia na rzecz życia nienarodzonych jakie z niezwykłą godnością przyjął i przyjmuje na siebie Pan Profesor, będąc dla wszystkich obrońców w życia wzorem i inspiracją.
 
Fakt pełnienia przez Pana Profesora funkcji Przewodniczącego Rady Fundacji JEDEN Z NAS jest dla nas powodem do najwyższej dumy. Z każdym dniem potęgowania się nienawistnego spektaklu nieprawdziwych oskarżeń oraz krzywdzących decyzji, śledząc pełną szacunku dla swoich prześladowców postawę Pana Profesora czujemy się coraz bardziej zaszczyceni, mogąc współpracować z tak wspaniałym lekarzem i wielkim człowiekiem.
 
Jesteśmy głęboko przekonani, że zaistniałe nowe okoliczności będą dla Pana Profesora okazją do podjęcia nowych wyzwań i kolejnych wspaniałych dzieł, w których mamy nadzieję jako Fundacja JEDEN Z NAS aktywnie Pana wspomagać oddając się do Pana dyspozycji.
 
Z wyrazami wdzięczności.
Fundatorzy oraz Członkowie Zarządu Fundacji JEDEN Z NAS

By | 2016-03-01T11:16:53+01:00 środa, 10 września 2014|Federacja|

About the Author:

Leave A Comment

Facebook