Parlament Europejski: obchody Tygodnia dla Życia

/Parlament Europejski: obchody Tygodnia dla Życia

Parlament Europejski: obchody Tygodnia dla Życia

W Parlamencie Europejskim trwają obchody Tygodnia dla Życia. Aktywnie uczestniczą w nim eurodeputowani z Polski. Kluczowym wydarzeniem było dzisiaj tzw. General Assembly – spotkanie, podczas którego 38 organizacji zrzeszonych w Federacji ONE OF US z 21 krajów UE spotkało się, by omawiać wspólną strategię pro-life dla Europy.

 

Podczas spotkania dyskutowano m.in. nad zbliżającym się Forum ONE OF US, które w tym roku odbędzie się w maju w Budapeszcie. Już niedługo opublikujemy więcej szczegółów na temat Forum, na które już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Mamy również nadzieję pojechać do Budapesztu reprezentacją z Polski co najmniej jednym autokarem 🙂

 

Inną ważną kwestią, którą poruszono na spotkaniu to dwie petycje, do których włączenia się zapraszamy – są nimi: Stop Discriminating Down oraz petycja JEDEN Z NAS we współpracy z CitizenGo o ograniczenie finansowania unijnego do programów etycznych, które nie pociągają za sobą niszczenia ludzkich embrionów – One of Us Appeal.

 

Program dzisiejszych obchodów w ramach Tygodnia dla Życia dostępny: TUTAJ

 

By | 2017-03-23T14:50:30+01:00 środa, 22 marca 2017|Federacja, Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail