„Przewodnik: bioetyka dla młodych” – dostępny jako E-BOOK

/„Przewodnik: bioetyka dla młodych” – dostępny jako E-BOOK

„Przewodnik: bioetyka dla młodych” – dostępny jako E-BOOK

Wydany przez Fundację „Jeden z nas” we współpracy z Międzywydziałowym Instytutem Bioetyki przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie „Przewodnik: bioetyka dla młodych” jest już dostępny jako e-book. Wszystkich zainteresowanych nabyciem przewodnika w jego nowej formie zapraszamy na stronę: http://miliontalentow.pl/ebook/15116/Przewodnik-Bioetyka-dla-mlodych

 

„Przewodnik: bioetyka dla młodych” to zbiór rzetelnych odpowiedzi na szereg pytań dotyczących kwestii życia. Jest to opowieść o drodze człowieka od początku po kres jego życia.

 

Książka powstała dzięki pracy ekspertów z dziedziny bioetyki, prawa oraz medycyny. Jednak nie jest to publikacja naukowa, a w prosty sposób przygotowane kompendium wiedzy – minimum, z którym każdy z nas powinien się zapoznać. Treści zawarte w tej książeczce są uniwersalne; zastosowany język i grafika w sposób szczególny mają ułatwić zrozumienie kwestii bioetycznych ludziom młodym.

 

Przewodnik ten to prawdziwa księga życia, na 80 stronach w ciekawy sposób zaprezentowano 9 tematów poruszających kwestię życia ludzkiego. Każdy z rozdziałów to inny, w nietypowy sposób przedstawiony temat.

 

Budowa całej książki oparta jest na prostym kluczu. Wszystkie rozdziały rozpoczynają się wprowadzeniem odpowiadającym na pytanie „czym jest…”, druga część to odwołanie do prawa polskiego oraz europejskiego , następny podrozdział to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W każdym poruszonym temacie znalazło się również miejsce na refleksję etyczną oraz świadectwa ludzi z którymi dany temat był lub jest w szczególny sposób związany. Książka posiada bardzo estetyczną grafikę, zastosowano w niej zasadę kolor-rozdział oraz system graficznych zakładek. Całość zbudowana jest z wielu okienek, grafik oraz kolumn – czyni to przewodnik bardzo przejrzystym co wpływa na przyjemną lekturę.

 

Zachęcamy również do nabycia przewodników w papierowej wersji w naszym internetowym sklepie: sklep.jedenznas.pl  

By | 2017-03-22T18:30:59+01:00 piątek, 14 października 2016|Bioetyka, Federacja, Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail