Z rąk Planned Parenthood co 97 sekundy ginie jedno dziecko

by

Według ostatniego raportu Planned Parenthood, w latach 2014-2015 organizacja ta dokonała 323 999 aborcji. Każdego dnia Planned Parenthood odpowiedzialna jest za śmierć 887 dzieci. Z jej rąk co 97 sekundy ginie życia traci jedna osoba.

 

Zostało potwierdzone i udokumentowane, że Planned Parenthood – największy gigant aborcyjny, chce przeprowadzać aborcje z jakichkolwiek powodów i za wszelką cenę – w niektórych przypadkach nawet wbrew istniejącemu prawu. W rzeczywistości, jednym z celów organizacji jest dokonywanie co raz większej liczby późnoterminowych aborcji (najlepiej na co raz późniejszym etapie ciąży).

 

Niestety, historia i prawdziwe cele Planned Parenthood zawsze były ukrywane. Organizację reklamuje się przede wszystkim jako głównego dostawcę usług opieki zdrowotnej. Statystki dotyczące kobiet w ciąży, które odwiedzają kliniki, są fatalne. Niejednokrotnie kobiety zostają w nich zmanipulowane i przekonane do aborcji. Według własnych sprawozdań Planned Parenthood, z świadczonych w ciągu roku 9 455 582 usług, tylko 17 419 przypadków (mniej niż 2%) dotyczyło prenatalnej opieki nad dzieckiem i matką.

 

Źródło: liveactionnews.org

You may also like

Facebook