Siostra śpiewa piosenkę swojemu młodszemu bratu z zespołem Downa – „Jesteś niesamowity pod każdym względem”

/Siostra śpiewa piosenkę swojemu młodszemu bratu z zespołem Downa – „Jesteś niesamowity pod każdym względem”

Siostra śpiewa piosenkę swojemu młodszemu bratu z zespołem Downa – „Jesteś niesamowity pod każdym względem”

Młoda Irlandka z Carlingford w Nowej Południowej Walii napisała piosenkę o swoim młodszym bracie z zespołem Downa. Film rozprzestrzenił się szybko po Internecie. „Jesteśmy szczęśliwi, że mamy Ciebie tu dzisiaj, jesteś niesamowity pod każdym względem” – śpiewa Leah.

 

Leah Kirwan stała się znana w 2015 r. po tym jak nakręciła film przedstawiający ją i jej młodszego brata Noah śpiewających „Titanium”. Tym razem oryginalnie napisana przez Leah piosenka opowiada o błogosławieństwie i szczęściu płynącym z tego, że jej brat z zespołem Downa pojawił się w ich rodzinie.

 

Zobacz film: TUTAJ

 

„Jesteś w sercu każdego z nas, Twój uśmiech jest jaśniejszy od słońca. Sprawiasz, że wszystkie dni stają się wielkie (…) Jesteśmy szczęśliwi, że mamy Ciebie tutaj dzisiaj. Jesteś niesamowity pod każdym względem. Żyj swoim życiem według drogi, którą wybierzesz i po prostu wiedz, że wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni” – śpiewa Leah.

 

Instytut Charlotte Lozier szacuje, że dokonane aborcje po wykryciu w trakcie diagnozy prenatalnej zespołu Downa obniżają o 30% ogólną liczbę narodzin dzieci z tą wadą. Instytut ten zauważa również na podstawie swoich badań i dokumentu o Prenatalnej Diagnozie opublikowanego w 2012 r., że w Stanach Zjednoczonych wskaźnik dokonanych aborcji po rozpoznaniu zespołu Downa wyniósł aż 67%.

 

Źródło: www.liveaction.org

Fot. Facebook

By | 2017-07-20T15:10:02+02:00 środa, 21 czerwca 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail