Sklep JEDEN Z NAS

/Sklep JEDEN Z NAS
Sklep JEDEN Z NAS 2020-11-24T16:14:45+01:00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Kupując produkty, wspierasz finansowo nasze działania i pomagasz ratować „jednego z nas”!

Zamówienia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: [email protected] 

 

PRZEWODNIK: BIOETYKA DLA MŁODYCH

(wydanie trzecie poprawione)

Cena: 12 zł /brutto 

„Przewodnik: bioetyka dla młodych” to zbiór rzetelnych odpowiedzi na szereg pytań dotyczących kwestii życia. Jest to opowieść o drodze człowieka od początku po kres jego życia.

Księga powstała dzięki pracy ekspertów z dziedziny bioetyki, prawa oraz medycyny. Jednak nie jest to publikacja naukowa, a w prosty sposób przygotowane kompendium wiedzy – minimum, z którym każdy z nas powinien się zapoznać. Treści zawarte w tej książeczce są uniwersalne; zastosowany język i grafika w sposób szczególny mają ułatwić zrozumienie kwestii bioetycznych ludziom młodym.

Przewodnik ten to prawdziwa księga życia, na 80 stronach w ciekawy sposób zaprezentowano 9 tematów poruszających kwestię życia ludzkiego. Każdy z rozdziałów to inny, w nietypowy sposób przedstawiony temat.

Budowa całej książki oparta jest na prostym kluczu. Wszystkie rozdziały rozpoczynają się wprowadzeniem odpowiadającym na pytanie „czym jest…”, druga część to odwołanie do prawa polskiego oraz europejskiego , następny podrozdział to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W każdym poruszonym temacie znalazło się również miejsce na refleksję etyczną oraz świadectwa ludzi z którymi dany temat był lub jest w szczególny sposób związany. Książka posiada bardzo estetyczną grafikę, zastosowano w niej zasadę kolor-rozdział oraz system graficznych zakładek. Całość zbudowana jest z wielu okienek, grafik oraz kolumn – czyni to przewodnik bardzo przejrzystym co wpływa na przyjemną lekturę.


T-SHIRT Z LOGOTYPEM „JEDEN Z NAS”

Cena 39,90 zł /brutto

Koszulka z logotypem „JEDEN Z NAS”.

Dostępna również w wersji z angielskim logotypem „ONE OF US”.

Rozmiary (fason damski lub męski) według tabeli:

 

 

Koszulka męska

Koszulka damska


PLAKIETKA „JEDEN Z NAS”

Duże. Cena: 15 zł /brutto (3 szt.)

Małe. Cena: 12 zł / brutto (3 szt.)

Plastikowe plakietki „JEDEN Z NAS”.

Dostępne w 2 rozmiarach.

 

 

 

 


WPINKA „JEDEN Z NAS”

Cena: 15 zł /brutto

Metalowa wpinka „JEDEN Z NAS”.

 

 

 

 


NAKLEJKA „JEDEN Z NAS”

Duże. Cena: 7 zł / brutto (3 szt.) 

Małe. Cena: 5 zł /brutto (3 szt.)

Naklejka „JEDEN Z NAS”.

Dostępne w 2 rozmiarach.

 

 

 

Facebook