Na Śląsku o naprotechnologii

by

Naprotechnologia (Technologia Naturalnej Prokreacji) to metody monitorowania, diagnostyki i leczenia ginekologicznego i prokreacyjnego. O tej metodzie i problemach związanych ze zdrowiem prokreacyjnym zainteresowani małżonkowie będą mogli usłyszeć na spotkaniu wprowadzającym do Modelu Creighton oraz NaProTECHNOLOGY, które odbędzie się 23 lipca 2016 r. w Mysłowicach.

 

Spotkanie wprowadzające to pierwsze spotkanie z osobami zainteresowanymi leczeniem metodą NaProTECHNOLOGII i jest ono bezpłatne. „W czasie jego trwania omawiany jest program oraz ogólne zasady obserwacji wg The Creighton Model FertilityCare™ System (CrMS) – systemu ściśle powiązanego z NaProTECHNOLOGY. Jest także czas na indywidualną rozmowę i wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 2 godziny” – informują organizatorzy. „Dla zainteresowanych skorzystaniem z leczenia metodą NaProTECHNOLOGII jest to pierwszy krok, aby zostać objętym programem edukacji. Udział w Spotkaniu Wprowadzającym jest bezpłatny i nie zobowiązuje do dalszego udziału w szkoleniu”.

 

Korzystając z naprotechnologii można uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemów związanych głównie z niepłodnością, ale również nawykowymi poronieniami, zaburzeniami hormonalnymi czy zespołem policystycznych jajników.

 

Czytaj więcej: www.profamilia21.pl

 

Źródło: www.fccp.pl

You may also like

Facebook