Startują castingi do trzeciego sezonu „Down the road”

by FUNDACJA JZN
Pod koniec 2021 roku w serwisie Player.pl pojawi się trzeci sezon programu „Down the road”, który ponownie poprowadzi Przemysław Kossakowski – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

„Down the road” to polska wersja belgijskiego formatu. Audycja opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemysławem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzają się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że program będzie kontynuowany, trzeci sezon ma mieć premierę w serwisie Player.pl pod koniec 2021 roku. Nowe odcinki „Down the road” ponownie poprowadzi Przemysław Kossakowski.

– Trzecia odsłona Down the Road powinna moim zdaniem ostatecznie dowieść, że ludzie z zespołem Downa to społeczność złożona z ludzi o niezwykłym potencjale, którzy potrzebując pomocy, sami są w stanie dać wiele w zamian. Tworząc drugi sezon zależało nam, aby pokazać, że sukces części pierwszej nie był przypadkiem, że wartościowych ludzi z zespołem Downa jest o wiele więcej i że potrzebują nie tylko zauważenia, ale też pomocy na wielu płaszczyznach. Myślę tutaj o aktywizacji społecznej, zawodowej, ale też zwyczajnego, codziennego, ludzkiego wsparcia – komentuje Przemysław Kossakowski. – Teraz, chciałbym, aby ta świadomość została ugruntowana. Ludzie z zespołem Downa i ich rodziny to wielka społeczność, która cały czas żyje zepchnięta na margines naszej rzeczywistości. Chciałbym, aby to zaczęło się zmieniać – dodaje.

Właśnie rozpoczęły się poszukiwania uczestników do trzeciej edycji programu. Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie downtheroad.pl.

Pierwszy sezon cyklu w TTV oglądać można było wiosną ub.r. Drugi trafił do oferty Player.pl 10 stycznia br., a premierowe odcinki w stacji właśnie są emitowane w niedziele o godz. 22.00, począwszy od 21 lutego br.

Źródło: wirtualnemedia.pl

You may also like

Facebook