To najważniejszy projekt pro-life, jaki wydarzy się niebawem w Polsce

/To najważniejszy projekt pro-life, jaki wydarzy się niebawem w Polsce

To najważniejszy projekt pro-life, jaki wydarzy się niebawem w Polsce

“Mam nadzieję, że historia Abby poruszy serca wielu Polaków i w końcu zmieni klimat społeczny w taki sposób, że aborcja – w szczególności ta eugeniczna, która zabija chore i niepełnosprawne dzieci (czasem tylko przez samo podejrzenie choroby) nie tylko zostanie w Polsce zakazana, ale stanie się NIE DO POMYŚLENIA” –  mówi Jakub Bałtroszewisz, prezes Fundacji JEDEN Z NAS i Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny, która została oficjalnym partnerem środowiska pro-life dla filmu “Nieplanowane”. Historia nawróconej kierowniczki kliniki aborcyjnej korporacji „Planned Parenthood” wejdzie do polskich kin 1 listopada.

 

Poniżej publikujemy pełną treść najnowszego newslettera do Przyjaciół Fundacji JEDEN Z NAS:

Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

Jak być może wiecie – oprócz prowadzenie Fundacji JEDEN Z NAS – zostałem stosunkowo niedawno wybrany Prezesem Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny. Traktuję ten wybór jako wyraz zaufania środowisk pro-life dla naszej działalności w Polsce i Europie.

Chciałbym Was poinformować, że jedną z pierwszych decyzji jakie podjęliśmy było wejście w absolutnie najważniejszy projekt pro-life, jaki wydarzy się niebawem w Polsce. Być może zabrzmi to górnolotnie, ale film „Nieplanowane”, który 1 listopada wchodzi do polskich kin, moim zdaniem taki jest. Jego zapowiedź możecie zobaczyć [TUTAJ].

Z wielką dumą, a zarazem poczuciem olbrzymiej odpowiedzialności chcę się z Wami podzielić wieścią, że Polska Federacja Ruchów Obrony Życia i Rodziny stała się oficjalnym partnerem środowiska pro-life dla tego filmu [WIĘCEJ]. Jego polscy dystrybutorzy zapraszając właśnie nas do współpracy dostrzegli wartość afirmatywnego, opiekuńczego i nieosądzającego działania pro-life, które zresztą bardzo wyraźnie pokazuje film.

Prawdziwa historia Abby Johnson, kierowniczki kliniki aborcyjnej korporacji „Planned Parenthood” – korporacji odpowiedzialnej za miliony aborcji wstrząsnęła Ameryką, a teraz ma szansę wstrząsnąć Polską. Każdy kto obejrzy film, z pewnością wyjdzie z kina poruszony.

Mam nadzieję, że historia Abby poruszy serca wielu Polaków i w końcu zmieni klimat społeczny w taki sposób, że aborcja – w szczególności ta eugeniczna, która zabija chore i niepełnosprawne dzieci (czasem tylko przez samo podejrzenie choroby) nie tylko zostanie w Polsce zakazana, ale stanie się NIE DO POMYŚLENIA. Musimy uwierzyć i dodać odwagi tym, którzy o tym decydują, że miejsce prawa, które odczłowiecza jakąś grupę ludzi – w tym przypadku nienarodzonych – jest na swoim miejscu: na śmietniku historii.

Przygotujcie się! Namówcie sceptycznych znajomych i członków rodziny! Może nawet zaproście sąsiadów, którzy nie mogą pozwolić sobie na bilet. Dajemy Wam narzędzie, które przemienia serca ludzkie. Być może dawno nie mieliście okazji stać się Apostołami Życia. Proszę, nie zmarnujcie tej wielkie szansy. Szansy dla Polski. Szansy dla ponad tysiąca polskich dzieci, które oficjalnie przez to prawo każdego roku w Polsce giną.

Dziękujemy za Wasze wsparcie. Każdy dar serca 20, 50 czy 100 zł w najbliższym czasie będziemy chcieli wykorzystać, by dotrzeć z tym filmem do osób, które jeszcze o nim nie słyszały. I pomóc tym wszystkim, którzy po jego obejrzeniu, wstrząśnięci i przemienieni zgłoszą się do nas po pomoc.

Wszystkiego dobrego! Jakub

Zachęcamy do subskrypcji newslettera Fundacji JEDEN Z NAS, a także Newslettera Bioetycznego. Zostaw swój e-mail, a będziesz otrzymywał aktualne informacje ze świata pro-life.

By | 2019-12-04T23:34:31+01:00 czwartek, 26 września 2019|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail