Trwa akcja „Kup pieluchy, podaj film” Fundacji Małych Stópek

by FUNDACJA JZN
„Kup pieluchy, podaj film” – to kolejna inicjatywa społeczna, której celem jest wsparcie dzieci, znajdujących się pod opieką Fundacji Małych Stópek. Obrońcy życia za każdą otrzymaną darowiznę w wysokości 50 zł, kupują ponad 100 pieluch, a uczestnikom akcji, wręczają w podziękowaniu 2 filmy pro-life.

W ciągu zaledwie tygodnia, udało się kupić 22 tysiące pieluch za zebrane 10 tysięcy złotych. Jeden uczestnik akcji, wpłacając darowiznę o wartości 50 zł, przekazuje w rzeczywistości 110 pieluch, dla dzieci uratowanych od aborcji [zobacz więcej].

Jak wyjaśniają działacze pro-life, akcja ma charakter pomocowy, a także edukacyjny.

– W podziękowaniu za hojność darczyńcy, wysyłamy 2 egzemplarze filmu „Nieplanowane”. Jeden jest dla darczyńcy, a drugi zachęcamy do podarowania komuś w prezencie, zapraszając jednocześnie do udziału w naszej akcji, aby również ta osoba była fundatorem ponad 100 pieluch – wyjaśniają organizatorzy.

– Gdy osoba obdarowana, weźmie udział w inicjatywie, również otrzyma od nas 2 filmy, tylko że tym razem, będzie mogła obdarować aż 2 osoby i jednocześnie zachęcić je do udziału w akcji – dodają obrońcy życia [zobacz więcej].

– Dzięki temu wielu podopiecznych, zostanie obdarowanych setkami pieluch! Natomiast obejrzenie i rozpowszechnianie filmu – tak ważnego, bo uwrażliwiającego i odsłaniającego działania przemysłu zabijania nienarodzonych dzieci, naprawdę może zmienić wszystko – kończą pracownicy Fundacji Małych Stópek.

Anna Pleskot, Fundacja Małych Stópek
Źródło: radiomaryja.pl

You may also like

Facebook