Ulicami Waszyngtonu przejdzie największy na świecie Marsz dla Życia

/Ulicami Waszyngtonu przejdzie największy na świecie Marsz dla Życia

Ulicami Waszyngtonu przejdzie największy na świecie Marsz dla Życia

19 stycznia 2018 w Waszyngtonie odbędzie się największy na świecie Marsz dla Życia. W tym roku przejdzie on pod hasłem „Love Saves Lives” (miłość ratuje życie) i upamiętni miliony dzieci, które zginęły w wyniku aborcji.

 

Tematem tegorocznego marszu jest „Love Saves Lives” (miłość ratuje życie). Opowiedzenie się za życiem nie zawsze jest łatwe, jednak jest to droga pełna miłości i ofiary, która dodaje siły – piszą organizatorzy. Miłość jest powszechnie bardzo przyciągająca, ponieważ z natury skierowana jest ku innym. Miłość jest tym, do czego wszyscy dążymy, ponieważ w głębi duszy pragniemy w ten sposób siebie dawać. Miłość ratuje życie na wiele sposobów.

 

Zeszłoroczny marsz był rekordowy pod względem liczby uczestników, jak również wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz w jego historii głos zabrał wiceprezydent Stanów Zjednoczonych.

 

Marsz rozpocznie się o godz. 12.00 na Constitution Avenue i przejdzie pod budynek Sądu Najwyższego i Kapitolu. Poprzedzi go koncert muzyczny Plumb o 11.30. Na miejscu przewidziano świadectwa osób „za życiem”.

 

Źródło i więcej informacji o marszu: marchforlife.org

 

By | 2017-12-20T16:40:39+01:00 środa, 20 grudnia 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail