Zaprosił swoją mamę na bal maturalny, aby podziękować jej za to co dla niego zrobiła

/Zaprosił swoją mamę na bal maturalny, aby podziękować jej za to co dla niego zrobiła

Zaprosił swoją mamę na bal maturalny, aby podziękować jej za to co dla niego zrobiła

Młody student z Gahanna-Lincoln High School (Ohio, USA), Tray Potter, postanowił zaprosić swoją mamę na bal maturalny, aby okazać jej podziw dla tego, co przeszła w swoim życiu. „Mama dużo ryzykowała dla mnie i wiele poświęciła, dlatego pomyślałem, że to będzie właściwa decyzja”, powiedział Trey Potter.

 

Melissa Roshan (MelRo) Potter, matka studenta, dorastała w 23 domach opieki zastępczej. Zaszła w ciążę mając 16 lat i została bezdomna. „Moja mama została zgwałcona w wieku 13 lat, a ja jestem owocem tego gwałtu. W konsekwencji mieszkałam w domach opieki i nigdy nie słyszałam żadnych pozytywnych komunikatów, że jestem kimś cennym i wartościowym”, opowiada MelRo Potter. Kiedy była w ciąży z Treyem wiele osób mówiło jej, że ponieważ wychowuje się w domu opieki społecznej, nie będzie mogła dać swojemu dziecku niczego dobrego. Okazało się zupełnie inaczej. Chłopiec odwrócił jej życie do góry nogami. MelRo została modelką i znalazła się na okładkach magazynów, a Trey jest rzecznikiem dzieci z domów opieki zastępczej.

 

„Myślę, że to zaproszenie na bal pokazuje jej, jak bardzo ją cenię, po tym wszystkim, co przeszła, a ja przechodziłem to razem z nią”, powiedział Trey Potter.

 

Źródło: nbc4i.com

By | 2016-05-05T09:57:17+02:00 czwartek, 05 maja 2016|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook