Zaprosił swoją mamę na bal maturalny, aby podziękować jej za to co dla niego zrobiła

by

Młody student z Gahanna-Lincoln High School (Ohio, USA), Tray Potter, postanowił zaprosić swoją mamę na bal maturalny, aby okazać jej podziw dla tego, co przeszła w swoim życiu. „Mama dużo ryzykowała dla mnie i wiele poświęciła, dlatego pomyślałem, że to będzie właściwa decyzja”, powiedział Trey Potter.

 

Melissa Roshan (MelRo) Potter, matka studenta, dorastała w 23 domach opieki zastępczej. Zaszła w ciążę mając 16 lat i została bezdomna. „Moja mama została zgwałcona w wieku 13 lat, a ja jestem owocem tego gwałtu. W konsekwencji mieszkałam w domach opieki i nigdy nie słyszałam żadnych pozytywnych komunikatów, że jestem kimś cennym i wartościowym”, opowiada MelRo Potter. Kiedy była w ciąży z Treyem wiele osób mówiło jej, że ponieważ wychowuje się w domu opieki społecznej, nie będzie mogła dać swojemu dziecku niczego dobrego. Okazało się zupełnie inaczej. Chłopiec odwrócił jej życie do góry nogami. MelRo została modelką i znalazła się na okładkach magazynów, a Trey jest rzecznikiem dzieci z domów opieki zastępczej.

 

„Myślę, że to zaproszenie na bal pokazuje jej, jak bardzo ją cenię, po tym wszystkim, co przeszła, a ja przechodziłem to razem z nią”, powiedział Trey Potter.

 

Źródło: nbc4i.com

You may also like

Facebook