Aborcja najczęstszą przyczyną śmierci w czasie pandemii koronawirusa!

by FUNDACJA JZN
18 maja Centrum Kontroli Chorób w Stanach Zjednoczonych ogłosiło, że liczba Amerykanów zmarłych z powodu koronawirusa przekroczyła 100 000. The Worldometer oszacował, że ogólna liczba zgonów z powodu koronawirusa w dniu 19 maja br. wynosiła ok. 364 600 osób, a 31 maja podawano liczbę 367 tys. zmarłych. Tymczasem liczba dzieci w wieku prenatalnym, które w tym samym czasie zginęły z powodu aborcji jest znacznie wyższa

Koronawirus spowodował wielkie spustoszenia w wielu krajach. Szpitale pracowały w zmienionej formule, większość planowanych zabiegów była odwoływana, aby nie ryzykować zakażenia kolejnych osób i w ten sposób chronić ich życie. Rządy poszczególnych krajów codziennie publikują komunikaty o liczbie osób zakażonych i zmarłych danego dnia.

18 maja Centrum Kontroli Chorób w Stanach Zjednoczonych ogłosiło, że liczba Amerykanów zmarłych z powodu koronawirusa przekroczyła 100 000. The Worldometer oszacował, że ogólna liczba zgonów z powodu koronawirusa w dniu 19 maja br. wynosiła ok. 364 600 osób, a 31 maja podawano liczbę 367 tys. zmarłych.

Tymczasem liczba dzieci w wieku prenatalnym, które w tym samym czasie zginęły z powodu aborcji jest znacznie wyższa. The Worldometer na podstawie podawanych statystyk szacował, że w skali całego świata w czasie poprzedzającym rok 2020 wynosiła ona średnio 3 484 800 aborcji miesięcznie.

Oznacza to, że w okresie pomiędzy marcem a majem na skutek aborcji zginęło ok. 10,5 miliona poczętych dzieci. Według szacunków Guttmacher Institute w Stanach Zjednoczonych w tym samym czasie liczba aborcji wynosiła 215 600.

Co prawda, niektóre placówki aborcyjne z powodu pandemii zostały zamknięte lub pracowały w ograniczonym zakresie. Jednak promocja ze strony Światowej Organizacji Zdrowia i rządów wielu krajów zalecająca traktowanie aborcji jako elementarnej pomocy medycznej oraz dopuszczająca stosowanie pigułki aborcyjnej bez opieki lekarskiej, samotnie w domu, przyczyniła się do wyjątkowej pandemii skierowanej przeciwko poczętemu dziecku.

Tabletki aborcyjne można kupić przez Internet i przekazać drogą pocztową. Liczby te umykają statystykom.

Źródło: www.hli.org.pl

You may also like

Facebook