„Adoptuj życie” – aplikacja pro-life, która edukuje i promuje obronę życia nienarodzonych

/„Adoptuj życie” – aplikacja pro-life, która edukuje i promuje obronę życia nienarodzonych

„Adoptuj życie” – aplikacja pro-life, która edukuje i promuje obronę życia nienarodzonych

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego to modlitewne dzieło za poczęte nienarodzone dzieci zagrożone aborcją, a także ich rodziców o miłość i odwagę, aby pozostawili swoje dzieci przy życiu. Duchową adopcję można podjąć w dowolnym momencie. W grudniu jednak wiele miejsc w Polsce organizuje nabożeństwa, podczas których można do tego dzieła przystąpić w sposób uroczysty i swoje przyrzeczenia złożyć w sposób uroczysty. Przypominamy o stworzonej w ubiegłym mobilnej aplikacji pro-life „Adoptuj życie”, która edukuje, promuje obronę życia nienarodzonych i pomaga wytrwać w dziewięciomiesięcznym postanowieniu modlitwy za nienarodzone dziecko.

 

„Adoptuj życie” to mobilny asystent osób, które podjęły „Duchową Adopcję Dziecka Poczętego”. Aplikacja stworzona przez Fundację Małych Stópek powstała, by w sposób nowoczesny i prosty poszerzać świadomość o rozwoju człowieka przed jego narodzeniem, przypominać o codziennej modlitwie, wzmacniać więź między modlącym się, a dzieckiem poprzez unaocznienie jego rozwoju i spersonalizowane wiadomości. Duchowy Rodzic ma dostęp do zdjęć USG (od 6 tygodnia), może posłuchać bicia serca dziecka (od 3 tygodnia) i wczytać się w codzienne przesłanie malucha, który z radością opowiada o swoim świecie. Wszystko to sprawia, że modlącemu jest łatwiej wytrwać w 9-miesięcznym przyrzeczeniu – informują autorzy aplikacji.

 

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego jest indywidualną modlitwą wstawienniczą podjętą prywatnie lub publicznie. Polega na wzięciu w duchową opiekę na 9 miesięcy nieznanego nam poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone aborcją. Osoba podejmująca się tego zobowiązania, każdego dnia odmawia jedną dziesiątkę różańca z rozważaniem tajemnicy życia Jezusa i Maryi oraz specjalną modlitwę w intencji duchowo adoptowanego dziecka. Do modlitwy można również dołączyć dobrowolne postanowienie, np: post, jałmużnę, uczynek miłosierdzia.

 

Aplikacja działa na telefonach z systemem Android oraz iOS i jest w dwóch wersjach językowych. Można ją pobrać w sklepie Google Play.

 

Źródło oraz więcej informacji: www.adoptujzycie.pl

 

 

By | 2017-12-07T15:40:23+01:00 czwartek, 07 grudnia 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail