Andrea Bocelli w TVP o propozycji aborcji dla jego matki

by FUNDACJA JZN
Andrea Bocelli w TVP opowiedział, jak jego matka zdecydowała o kontynuowaniu ciąży mimo ryzyka, że dziecko urodzi się chore.

W niedzielę TVP1 wyemitowała koncert „Cud Życia – Koncert Wielkanocny” w wykonaniu Andrei Bocellego.  Wcześniej włoski artysta wystąpił w programie TVP Info „Gość Wiadomości”. Bocelli przytoczył w programie m.in. historię swojej matki, którą opowiadał przed kilkoma laty na jednym z koncertów.

– Moja matka zawsze była odważna i zdecydowana, gotowa bronić swoich wyborów. W tym przypadku znalazła się w szpitalu, kiedy była ze mną w ciąży. Lekarze doradzili jej usunięcie ciąży w związku z dolegliwościami, ponieważ było ryzyko, że dziecko przyjdzie na świat z jakimś defektem – mówił artysta.

– Nie sposób rzec, że lekarze nie mieli racji, bo to się później potwierdziło. Ale nawet jeśli z jednej strony lekarze mieli swoją rację, to tym bardziej moja matka, bo później moje życie potoczyło się najlepiej jak mogło – powiedział Andrea Bocelli. W programie wziął też udział syn tenora, Matteo Bocelli.

Źródło: TVP

You may also like

Facebook