„Baby Olivia” pokazuje jak rozwija się nienarodzone dziecko

by FUNDACJA JZN
Organizacja Live Action stworzyła animację ilustrującą rozwój życia dziecka w łonie matki. „Baby Olivia” pokazuje, że życie ludzkie zaczyna się od poczęcia i od tego momentu należy je otoczyć ochroną.

Organizacja Live Action opublikowała animację ukazującą medycznie dokładny rozwój człowieka w łonie matki. Projekt połączył światowej klasy animatorów, czołowych ginekologów i byłych aborcjonistów, aby stworzyć najbardziej realistyczne i medycznie dokładne przedstawienie dziecka rozwijającego się w łonie matki, czule zatytułowane „Baby Olivia”.

Materiał filmowy zawiera fakty dotyczące rozwoju prenatalnego zebrane z bazy danych „The Endowment for Human Development”, neutralnej politycznie organizacji non-profit, której misją jest doskonalenie edukacji zdrowotnej i zdrowia publicznego. Komputerowa animacja 3D wykorzystuje technologię przechwytywania ruchu, dzięki czemu ten film dokładnie odzwierciedla zachowania dziecka.

Analiza przeprowadzona przez Vinea Research wykazała, że 12 proc. osób, które oglądały „Baby Olivia”, zmieniło zdanie w sprawie aborcji i zadeklarowało obronę życia, natomiast 37 proc. osób stwierdziło, że po obejrzeniu filmu jeszcze bardziej zaangażują się w obronę nienarodzonych dzieci.

Źródło: opoka.news

You may also like

Facebook