„Czekając, aż przyjdzie…” – Adwentowy Dzień Skupienia dla małżeństw niepłodnych

by FUNDACJA JZN
Krakowskie Duszpasterstwo Małżeństw Niepłodnych oraz Stowarzyszenie „Abraham i Sara” zapraszają na Adwentowy Dzień Skupienia dla małżeństw niepłodnych zatytułowany: „Czekając, aż przyjdzie…”

 

„Zapraszamy wszystkie małżeństwa starające się o potomstwo, które pragną zawierzyć swoje problemy Panu Bogu oraz spotkać inne pary będące w podobnej sytuacji” – zachęcają organizatorzy.

 

Rozważania wygłosi ks. dr Bogusław Kastelik – ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym  Archidiecezji Krakowskiej, studiował antropologię i doktorat uzyskał  na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

 

Dla uczestników zaplanowano także warsztat z psychoterapeutą – poprowadzi go Edyta Szklarz – psychoterapeuta rodzin, par i osób indywidualnych, zafascynowana procesem powrotu do szczęścia po traumie i odnajdywania, wraz z pacjentami, sensu życia. Prelekcję na temat męskiej niepłodności wygłosi lek. Leszek Lachowicz – lekarz ginekolog i androlog, który od 2008 r. zajmuje się leczeniem par niepłodnych w programie naprotechnologii.

 

W programie znajdą się również m.in.: wspólnotowa modlitwa oraz czas na rozmowy i wzajemne dzielenie się doświadczeniem niepłodności.

 

Dzień skupienia odbędzie się 15 grudnia 2018 r. w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu przy ul. Nazaretańskiej 1 w Krakowie.

 

Więcej informacji i zapisy: abrahamisara.pl. Wydarzenie na Facebooku.

 

You may also like

Facebook