„Dajmy sobie przyszłość” – podpisz apel Federacji ONE OF US

by FUNDACJA JZN
„Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, kluczowe jest podtrzymywanie prawdziwego ducha UE” – zwraca uwagę Europejska Federacja dla Życia i Godności Człowieka ONE OF US. Zaprasza do dołączenia do Ruchu na rzecz Prawdziwych Wartości UE! Przygotowała inspirujący film ilustrujący wartość rodziny i godności ludzkiego życia oraz zachęca do podpisania apelu na stronie internetowej http://oneofus.eu. „Razem brońmy podstawowych wartości UE” – apeluje ONE OF US.

Publikujemy pełną treść apelu, który można podpisać na stronie internetowej http://oneofus.eu.

→ Jesteś Jednym z Nas, jeśli uznajesz znaczenie rodziny dla wychowania dzieci i budowania ich wolnej, indywidualnej tożsamości, zakorzenionej i szanowanej w duchu kultury narodowej.

 

→ Jesteś Jednym z Nas, jeśli uważasz, że Unia Europejska powinna szanować swoje państwa członkowskie i nie przekraczać swoich kompetencji określonych w traktatach europejskich.

 

→ Jesteś Jednym z Nas, jeśli nie podoba Ci się, że dzieci są sprzedawane jak produkty do konsumpcji, a kobiety traktowane jak przedmiot do rodzenia dzieci w ramach umów o macierzyństwo zastępcze, czyli surogactwo.

 

→ Jesteś Jednym z Nas, jeśli cenisz swoją rodzinę, swojego sąsiada, swoje miasto, swój naród i Europę, nie zapominając o tych, którzy cierpią blisko domu.

 

→ Jesteś Jednym z Nas, jeśli wierzysz, że istoty ludzkie są częścią natury i że problemy ekologiczne można rozwiązać jedynie przy udziale i kreatywności mężczyzn i kobiet.

 

→ Jesteś Jednym z Nas, jeśli wierzysz, że żadne prawo nie może mieć wpływu na losy ludzkiego życia. Każda forma ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci, ma wrodzoną wartość i zasługuje na niezachwianą ochronę w każdych okolicznościach.

 

Aby kształtować świeżą wizję Europy, bądź One of Us czyli Jednym z Nas.

 

JEDEN Z NAS
Dajmy sobie przyszłość.

 

You may also like

Facebook