Diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego w Krakowie

/Diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego w Krakowie

Diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego w Krakowie

Msza św. dziękczynna za dar życia połączona z zawierzeniem zmarłych dzieci Bożemu Miłosierdziu oraz spektakl o dziecięctwie duchowym złożą się na diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego, które w Krakowie odbędą się 16 października w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

16 października 2020 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. dziękczynna za dar życia połączona z zawierzeniem zmarłych dzieci Bożemu Miłosierdziu. Organizatorzy proszą o przyniesienie świec oraz kart z zapisanym imieniem i nazwiskiem dziecka. Imiona dzieci będą wpisane do Księgi Dzieci Utraconych.

Po liturgii przewidziany jest spektakl artystyczno-hagiograficzny Teatru Hagiograf im. św. Teresy z Lisieux w Krakowie na podstawie pism traktujących o dziecięctwie duchowym św. Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego i s. Leonii Nastał.

Organizatorami diecezjalnych obchodów Dnia Dziecka Utraconego są Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Krakowskiej, Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin Dzieci Utraconych i Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

By | 2020-10-13T15:10:35+02:00 wtorek, 13 października 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook