Dzieci z zespołem Downa niosły obrączki do ślubu. Wzruszające wideo!

/Dzieci z zespołem Downa niosły obrączki do ślubu. Wzruszające wideo!

Dzieci z zespołem Downa niosły obrączki do ślubu. Wzruszające wideo!

Kiedy panna młoda Cintia Bonfante Pereira spostrzegła, co się dzieje, jej serce ogarnęła fala wzruszenia, którego nie potrafiła ukryć. W trakcie ślubu, obrączki do ołtarza przynieśli jej mali podopieczni – dzieci z zespołem Downa.

Na co dzień Cintia Bonfante Pereira pracuje z chorymi dziećmi, jest logopedą. Jak przyznała na Instagramie: „możliwość spotkania z niektórymi dziećmi w dniu ślubu była niesamowita, emocje ogarnęły mnie w taki sposób, że myślałam, że moje serce nie będzie w stanie sobie z tym poradzić!”.

W dniu ślubu jej przyszły mąż przygotował dla niej niespodziankę. Kiedy miał nastąpić moment wręczenia obrączek, do kościoła weszła grupa małych dzieci z zespołem Downa. Dzieci były bardzo elegancko ubrane i przede wszystkim niezwykle przejęte swoją rolą, ale i szczęśliwe na widok nauczycielki. Cintia nie potrafiła ukryć łez wzruszenia.

Kobieta od lat aktywnie angażuje się w pomoc osobom z niepełnosprawnościami. „Integracji należy doświadczać, a nie tylko pisać o niej w sieciach społecznościowych”. Zdjęcia na jej ślubie zostały wykonane przez fotografa João Vicente, który również ma zespół Downa.

Como fazer uma fono chorar horrores no dia do seu casamento??? 😲😲 Colocando seus pacientes, sem que ela saiba, pra levar suas alianças até o altar…. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Impossível assistir este vídeo e não se emocionar ❤️❤️ (créditos do vídeo Edson Cardoso)

Opublikowany przez Gislaine Basso Wtorek, 14 kwietnia 2020

Źródło: pl.aleteia.org
By | 2020-04-24T06:54:43+02:00 piątek, 24 kwietnia 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook