Dzięki aborcji zrobiłam karierę. Szokujące wyznania aktorki

by FUNDACJA JZN
Aktorka telewizyjna Busy Philips wyznała, że zawdzięcza swoją karierę decyzji o aborcji, którą dokonała w wieku 15 lat. Jej słowa spotkały się z falą oburzenia.

Philips znana głównie z ról w serialach Jezioro Marzeń i Ostry Dyżur przemawiała na spotkaniu zorganizowanym przez NGO Centrum Praw Reprodukcyjnych (CRR). Opowiedziała o przypadku 14-latki, której w stanie Ohio rzekomo odmówiono aborcji. Stwierdziła, że „obcy ludzie i ich osobiste poglądy nie pozwolą tej dziewczynce na życie o jakim śniła” oraz, że „zarozumiali politycy i kontrolują ciało i przyszłość 14-latki”.

Następnie wyznała, że ma prawo występować w imieniu dziewczyny, gdyż sama była w podobnej sytuacji i zawdzięcza karierę temu, że zabiła swoje dziecko gdy miała 15 lat. – Siedziałam w Los Angeles w swoim pięknym biurze po własnym wieczornym talk-show. Wkrótce będę prowadziła mój hybrydowy samochód do mojego k***wsko ładnego domu, aby pocałować dwójkę moich pięknych i zdrowych dzieci i mojego męża, który wziął rok urlopu, aby je wychować, abym mogła się skupić na karierze – wykrzyczała. – I mam to wszystko, ponieważ pozwolono mi na autonomię ciała gdy miałam 15 lat – dodała Philips.

Jej słowa spotkały się z falą krytyki ze strony przedstawicielek organizacji pro-life.

Więcej: stefczyk.info

You may also like

Facebook