Dzięki aborcji zrobiłam karierę. Szokujące wyznania aktorki

/Dzięki aborcji zrobiłam karierę. Szokujące wyznania aktorki

Dzięki aborcji zrobiłam karierę. Szokujące wyznania aktorki

Aktorka telewizyjna Busy Philips wyznała, że zawdzięcza swoją karierę decyzji o aborcji, którą dokonała w wieku 15 lat. Jej słowa spotkały się z falą oburzenia.

Philips znana głównie z ról w serialach Jezioro Marzeń i Ostry Dyżur przemawiała na spotkaniu zorganizowanym przez NGO Centrum Praw Reprodukcyjnych (CRR). Opowiedziała o przypadku 14-latki, której w stanie Ohio rzekomo odmówiono aborcji. Stwierdziła, że „obcy ludzie i ich osobiste poglądy nie pozwolą tej dziewczynce na życie o jakim śniła” oraz, że „zarozumiali politycy i kontrolują ciało i przyszłość 14-latki”.

Następnie wyznała, że ma prawo występować w imieniu dziewczyny, gdyż sama była w podobnej sytuacji i zawdzięcza karierę temu, że zabiła swoje dziecko gdy miała 15 lat. – Siedziałam w Los Angeles w swoim pięknym biurze po własnym wieczornym talk-show. Wkrótce będę prowadziła mój hybrydowy samochód do mojego k***wsko ładnego domu, aby pocałować dwójkę moich pięknych i zdrowych dzieci i mojego męża, który wziął rok urlopu, aby je wychować, abym mogła się skupić na karierze – wykrzyczała. – I mam to wszystko, ponieważ pozwolono mi na autonomię ciała gdy miałam 15 lat – dodała Philips.

Jej słowa spotkały się z falą krytyki ze strony przedstawicielek organizacji pro-life.

Więcej: stefczyk.info
By | 2020-03-08T19:39:57+01:00 niedziela, 08 marca 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail