Edukacja seksualna prowadzi do zwiększenia liczby aborcji

/Edukacja seksualna prowadzi do zwiększenia liczby aborcji

Edukacja seksualna prowadzi do zwiększenia liczby aborcji

Przeciwnicy życia od poczęcia rozpowszechniają informację, że edukacja seksualna wśród dzieci i młodzieży zmniejsza liczbę dokonywanych aborcji. Dane pokazują, że jest inaczej.

 

W państwach, gdzie stosowana jest edukacja seksualna, promuje się antykoncepcję oraz ułatwia się dostęp do wykonywania aborcji – można odnotować zdecydowanie większą ilość dokonywanych morderstw na nienarodzonych, niż w pozostałych krajach.

 

Przykładem są Wielka Brytania i Szwecja, gdzie w 2008 roku na 1000 15-19-latek około 23 z nich były już po „zabiegu” zabicia ich poczętego dziecka. W 2010 roku w Wielkiej Brytanii prawie 40 tys. brytyjskich kobiet dokonało aborcji. Niepokoi również wzrost zdiagnozowanych przypadków HIV i AIDS w Wielkiej Brytanii – to ok. 13 przypadków na 100 tys. osób. Dla porównania, w Polsce były to ok. 2 przypadki.

 

W Irlandii, która w niedawnym referendum opowiedziała się za całkowicie dostępną i legalną aborcją – edukacja seksualna jest obowiązkowa od 2003 r. Na organizowanych zajęciach przemycane były proaborcyjne oraz seksualizujące treści, a pomijana wartość czystości seksualnej.

 

Inicjatorzy edukacji seksualnej także w Polsce chcą doprowadzić do obniżenia wieku inicjacji seksualnej oraz wmówić, iż zabijanie nienarodzonych dzieci jest moralnie obojętne [więcej czytaj tutaj].

 

Źródło: www.radiomaryja.pl

By | 2018-07-19T23:24:11+02:00 piątek, 20 lipca 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook