Facebook zablokował Fundację „SMS z nieba” za treści promujące ochronę życia nienarodzonych

by FUNDACJA JZN
Strona na portalu społecznościowym Fundacji „SMS z nieba” została zablokowana w momencie utworzenia przez fundację nowego projektu – „Życie bez granic”. W ciągu ostatnich lat Fundacja zorganizowała m.in. rekolekcje w formie spotkań na stadionie PGE Narodowym dla kilku tysięcy uczestników. Ponadto stoi za wielomilionową zbiórką na zakup respiratorów do polskich szpitali i prowadzi telefon zaufania oraz Mobilny Konfesjonał.

Blokady, mające na celu uniemożliwienie udostępniania treści propagowanych na stronach fundacji dotyczą niemożliwości jakiegokolwiek linkowania artykułów, newsów oraz komentarzy na Facebooku, w których wpisywany jest adres witryny www.smsznieba.pl lub rozszerzenie go na jakikolwiek projekt, który prowadzi fundacja.

Blokada została wprowadzona w momencie utworzenia przez fundację nowego projektu „Życie bez granic”, promującego troskę o życie nienarodzonych.

Sama witryna www.zyciebezgranic.org także została „wciągnięta” do stron zakazanych i zabronionych na Facebooku i jakiekolwiek wpisywanie w serwisie adresu strony kończy się niepowodzeniem.

Źródło: ekai.pl

You may also like

Facebook