Facebook zablokował Fundację „SMS z nieba” za treści promujące ochronę życia nienarodzonych

/Facebook zablokował Fundację „SMS z nieba” za treści promujące ochronę życia nienarodzonych

Facebook zablokował Fundację „SMS z nieba” za treści promujące ochronę życia nienarodzonych

Strona na portalu społecznościowym Fundacji “SMS z nieba” została zablokowana w momencie utworzenia przez fundację nowego projektu – “Życie bez granic”. W ciągu ostatnich lat Fundacja zorganizowała m.in. rekolekcje w formie spotkań na stadionie PGE Narodowym dla kilku tysięcy uczestników. Ponadto stoi za wielomilionową zbiórką na zakup respiratorów do polskich szpitali i prowadzi telefon zaufania oraz Mobilny Konfesjonał.

Blokady, mające na celu uniemożliwienie udostępniania treści propagowanych na stronach fundacji dotyczą niemożliwości jakiegokolwiek linkowania artykułów, newsów oraz komentarzy na Facebooku, w których wpisywany jest adres witryny www.smsznieba.pl lub rozszerzenie go na jakikolwiek projekt, który prowadzi fundacja.

Blokada została wprowadzona w momencie utworzenia przez fundację nowego projektu „Życie bez granic”, promującego troskę o życie nienarodzonych.

Sama witryna www.zyciebezgranic.org także została „wciągnięta” do stron zakazanych i zabronionych na Facebooku i jakiekolwiek wpisywanie w serwisie adresu strony kończy się niepowodzeniem.

Źródło: ekai.pl
By | 2020-12-04T06:55:57+01:00 piątek, 04 grudnia 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail