Fundacja Małych Stópek rozszerza akcję “Paczuszka dla Maluszka”

/Fundacja Małych Stópek rozszerza akcję “Paczuszka dla Maluszka”

Fundacja Małych Stópek rozszerza akcję “Paczuszka dla Maluszka”

Fundacja Małych Stópek już po raz 6. zorganizuje świąteczną akcję „Paczuszka dla Maluszka”. Tym razem uczestnicy będą mogli wesprzeć Domy Samotnej Matki w całej Polsce.

Jak mówią pracownicy fundacji, w tym roku akcja przybierze szerszy wymiar. Wszędzie tam, gdzie jesteście – w szkołach, w których uczycie, a także w parafiach, do których należycie, możecie zorganizować tę szlachetną inicjatywę. Poszukujemy ludzi, którzy będą koordynować akcją w swoich lokalnych środowiskachwyjaśniają organizatorzy Paczuszki.

Do tej pory wszelkie dary zebrane podczas akcji, trafiały do podopiecznych Fundacji Małych Stópek oraz do Domu Samotnej Matki w Poczerninie. Teraz w ramach współpracy z proboszczami, katechetami i dyrektorami szkół z całej Polski, zebrane artykuły zostaną przekazane również do lokalnych Domów Samotnej Matki bądź Domów Dzieckadodają pracownicy fundacji.

Fundacja Małych Stópek zachęca wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego – 791 138 902 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Niebawem ruszy kolejna edycja akcji „Paczuszka dla Maluszka”❗🎄🎁 🤱 Tym razem…w rozszerzonej wersji 😎Wszędzie tam,…

Opublikowany przez Bractwo Małych Stópek Piątek, 25 października 2019

 

Akcja „Paczuszka dla Maluszka” to charytatywna zbiórka artykułów chemicznych oraz kosmetycznych dla dzieci, uratowanych od aborcji. Celem inicjatywy jest także wsparcie samotnych matek w trudnych sytuacjach życiowych.

Źródło: radiomaryja.pl
By | 2019-12-04T23:35:46+01:00 poniedziałek, 28 października 2019|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail