Human Life International Polska: zbiórka dla ubogich mam oczekujących narodzin dziecka

/Human Life International Polska: zbiórka dla ubogich mam oczekujących narodzin dziecka

Human Life International Polska: zbiórka dla ubogich mam oczekujących narodzin dziecka

„Jutro Dzień Matki! Dziękujemy, że pamiętacie także o ubogich mamach, które oczekują na urodzenie dziecka, a nie mają dosłownie nic. W ciągu kilku ostatnich dni otrzymaliśmy od Was środki na zakupienie 12 wyprawek. Wiele osób także do nas dzwoniło i pytało, jak można dostarczyć pomoc rzeczową dla niemowląt. Jest bardzo potrzebna” – czytamy na stronie stowarzyszenia Human Life International Polska, które prowadzi zbiórkę dla ubogich mam oczekujących narodzin dziecka.

 

Obrońcy życia zwracają uwagę, że w Polsce jest wiele mam, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji życiowej – nie mają rodziny, pracy ani środków na utrzymanie dziecka, które noszą już pod swoim sercem i niebawem ma się narodzić. Ich największym zmartwieniem jest, aby zapewnić swoim dzieciom wszystko to, co jest niezbędne, a na samym początku wyprawkę do szpitala kosmetyki do pielęgnacji, pieluchy, kocyk, bielizna i ubranka. „Otrzymanie takiej wyprawki jest znakiem nadziei dla tych mam” – podkreślają.

 

Fundacja Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ludzkiego Życia prowadzi punkt pomocy rzeczowej dla mam oczekujących narodzin dziecka i znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej, samotnych matek oraz rodzin wielodzietnych.

 

Więcej informacji o możliwości udzielenia pomocy można znaleźć: Punkt pomocy rzeczowej

oraz TUTAJ

By | 2017-05-25T14:43:19+02:00 czwartek, 25 maja 2017|Bez kategorii, Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail