II Śląska Konferencja Transplantologiczna

/II Śląska Konferencja Transplantologiczna

II Śląska Konferencja Transplantologiczna

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Śląsk zaprasza na II Śląską Konferencję Transplantologiczną, która odbędzie się 21 kwietnia w godzinach 9:00 – 16:00 na Śląskim Uniwersytecie Medycznym (ul. Medyków 18, Katowice).

 

II Śląska Konferencja Transplantologiczna to inicjatywa organizowana w ramach działalności Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego (SCOPH) Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

 

„SCOPH jest jednym z sześciu programów stałych działających w obrębie IFMSA, który poprzez liczne konferencje, warsztaty, akcje profilaktyczne stara się zainteresować społeczeństwo tematem zdrowia publicznego i poszerzeniem wiedzy z tego zakresu.

 

Konferencja skierowana jest w główniej mierze do studentów kierunków medycznych i ma na celu zwiększenie świadomości tej grupy społecznej na tematy takie jak dawstwo, transplantacja narządów i szpiku, prawo w transplantacji oraz psychologia” – informują organizatorzy.

 

Konferencja jest bezpłatna, jednak udział w niej będzie możliwy tylko dla zarejestrowanych wcześniej uczestników. Formularz rejestracyjny pojawi się na stronie www.slask.ifmsa.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku „II Śląska Konferencja Transplantologiczna”.

 

Źródło: katowice.dlastudenta.pl

By | 2018-04-06T17:20:18+02:00 piątek, 06 kwietnia 2018|Bioetyka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail