J. Bałtroszewicz: potrzebujemy Waszego zaangażowania!

/J. Bałtroszewicz: potrzebujemy Waszego zaangażowania!

J. Bałtroszewicz: potrzebujemy Waszego zaangażowania!

„Trwają intensywne prace nad przygotowaniami do polskiej premiery filmu, który absolutnie każdy z nas powinien zobaczyć! „Nieplanowane” – może zmienić myślenie wielu Polaków o aborcji i ochronie życia nienarodzonych. Żeby to miało szansę się wydarzyć, piszę do Was z dwiema prośbami: potrzebujemy Waszego zaangażowania i modlitwy!” – apeluje Jakub Bałtroszewisz. Prezes Fundacji JEDEN Z NAS i Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny zachęca także do wzięcia udziału w wyborach. „Nasza decyzja wpłynie na kształt i sposób rządzenia Polską przez najbliższe 4 lata i przyczyni się do zwiększenia lub ograniczenia ochrony życia w Polsce”.

 

Poniżej publikujemy pełną treść najnowszego newslettera do Przyjaciół Fundacji JEDEN Z NAS:

Szanowni Państwo!
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

Trwają intensywne prace nad przygotowaniami do polskiej premiery filmu, który absolutnie każdy z nas powinien zobaczyć! „Nieplanowane” – może zmienić myślenie wielu Polaków o aborcji i ochronie życia nienarodzonych. Żeby to miało szansę się wydarzyć, piszę do Was z dwiema prośbami.

Po pierwsze – potrzebujemy Waszego zaangażowania!

W tym tygodniu kina podejmują decyzję czy film „#Nieplanowane” trafi do ich repertuaru. Wczoraj zespół zajmujący się współpracą z kinami przekazał nam informację, że potrzebne jest wsparcie, które pokaże, że są chętni, którzy chcą zobaczyć film w naszych kinach. I, że jest to sprawa krytycznie ważna.

W związku z tym apeluję do wszystkich: jeśli chcecie, aby film pojawił się na dużym ekranie (czy to w sieciach kinowych Cinema City, Multikina i Heliosa czy w mniejszych kinach studyjnych) – zapytajcie w najbliższym kinie czy film “Nieplanowane” będzie u nich w repertuarze. Wasze zainteresowanie może przeważyć decyzję kina!

Mocno wierzę, że współpraca z kinami będzie owocna, jeśli kina dowiedzą się jakie jest zainteresowanie tym niezwykłym filmem.

[Andrzej Sobczyk]

Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili – film zagrają Helios i Multikino. Co z Cinema City? Pytajcie, rozgłaszajcie, zapraszajcie, rozmawiajcie o tym filmie wśród swoich znajomych!

Po drugie – proszę Was o modlitwę! Wierzę, że ma ona nieprawdopodobną moc, a w tym dziele jest nam wszystkim szalenie potrzebna!

Dziękuję za Wasze nieustające wsparcie, każda dowolna czy sprecyzowana wpłata 20, 50 czy 100 zł pozwala nam kontynuować naszą pracę i docierać z przesłaniem pro-life do co raz większej rzeszy osób. Przed nami wielkie zadanie – razem możemy zdziałać jeszcze więcej dobra!

Wszystkiego dobrego! Jakub

PS. Niewiele jest tak ważnych spraw jak prawo do oddania swojego głosu w wyborach. Nasza decyzja wpłynie na kształt i sposób rządzenia Polską przez najbliższe 4 lata i przyczyni się do zwiększenia lub ograniczenia ochrony życia w Polsce. Dlatego proszę, nalegam i wołam: idźmy na wybory! I głosujmy – w pełnej zgodzie z naszym sumieniem – na posłów i posłanki, dla których sprawy obrony nienarodzonych są ważne.

Zachęcamy do subskrypcji newslettera Fundacji JEDEN Z NAS, a także Newslettera Bioetycznego. Zostaw swój e-mail, a będziesz otrzymywał aktualne informacje ze świata pro-life.

By | 2019-12-04T23:34:37+01:00 piątek, 11 października 2019|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook