Konferencja na temat pomocy osobom zmagającym się z konsekwencjami aborcji

/Konferencja na temat pomocy osobom zmagającym się z konsekwencjami aborcji

Konferencja na temat pomocy osobom zmagającym się z konsekwencjami aborcji

W sobotę 22 kwietnia br. w Toruniu (Centrum Dialogu, plac bł. ks. Stefana Frelichowskiego) odbędzie się konferencja na temat pomocy osobom zmagającym się z konsekwencjami aborcji. Będzie to spotkanie z Jonathanem Jeffesem oraz zespołem kobiet z parafii św. Trójcy w Londynie, którzy od dwudziestu lat prowadzą terapię poaborcyjną dla kobiet i mężczyzn.

 

Jonathan jest specjalistą w dziedzinie ciąży kryzysowej, twórcą kursu Powrót i odnowa oraz autorem takich pozycji jak: „Co się dzieje po aborcji” oraz „Nieplanowana ciąża – jak rozmawiać z nastolatkami?” Jonathan regularnie wypowiada się na ten temat zarówno w kościołach, jak i na uczelniach teologicznych w Wielkiej Brytanii. Mówi z perspektywy tych kobiet i mężczyzn, którzy sami mają za sobą doświadczenie dokonania aborcji.

 

Kurs Powrót i odnowa składa się z 9 cotygodniowych spotkań dla kobiet (a także, w oddzielnych terminach, dla mężczyzn). Prowadzony jest w małych grupach, w kontekście wspólnoty kościoła lokalnego. Jest przeznaczony dla osób, które doświadczyły w swoim życiu aborcji, z zastrzeżeniem, że od tego czasu upłynął co najmniej jeden rok. Jest okazją do tego, by w atmosferze bezpieczeństwa i współczucia uczestnicy mogli przyjąć uzdrowienie i odnowę w tej dziedzinie swojego życia.

 

Więcej informacji oraz zgłoszenia na konferencję 22 kwietnia na stronie internetowej: www.powrotiodnowa.org

By | 2017-03-21T18:20:24+01:00 środa, 22 marca 2017|Bioetyka, Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail