Ks. T. Kancelarczyk w specjalnym wideo o duchowej adopcji

/Ks. T. Kancelarczyk w specjalnym wideo o duchowej adopcji

Ks. T. Kancelarczyk w specjalnym wideo o duchowej adopcji

O różańcu, który jest ratunkiem i o tym dlaczego zły chce zniewolić dusze wszystkich, którzy są zaangażowani w dokonywanie aborcji mówi ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek.

 

W specjalnym wideo kapłan tłumaczy, że modlitwa Duchowej Adopcji to pierwsza i najważniejsza z modlitw w intencji nienarodzonych dzieci. Opowiada również o swoim osobistym doświadczeniu:

– Nie tak dawno trafiłem do egzorcysty z osobą, która doświadczyła demonstracji złego ducha i wtedy ksiądz egzorcysta wyjaśnił, dlaczego to stało się akurat w mojej obecności. Mówi: dlatego, bo Ty podejmujesz obrony tych najsłabszych i nienarodzonych, a zły nienawidzi życia człowieka – mówi ks. Tomasz Kancelarczyk.

Ks. Kancelarczyk podkreśla, że zło, które dokonuje się podczas aborcji dotyka wielu osób, a grzech aborcji zatacza szerokie kręgi:

– Najpierw to życie, które jest poczęte w kontekście grzechu. Grzech rodzi następny grzech, ojciec dziecka mówi „nie chcę ciebie, nie chce dziecka”. Rodzina odrzuca córkę, która jest w ciąży. Znajomi i przyjaciele mają „dobre rady” i pomysły, jak pozbyć się problemu. Zobaczcie, ile osób uwikłanych w działanie złego, ile osób umoczonych w jego działaniu – wyjaśnia.

Prezes Fundacji Małych Stópek wskazuje na różaniec, który jest ratunkiem:

– Jest na to ratunek. Jaki? To wszystko, co jest przeciwne naturze złego – dobro, miłość, pokój, piękno … Maryja, która jest Królową pokoju i miłości. Dlatego też Różaniec. Tak często słyszymy, że ten Różaniec jest ratunkiem w naszym życiu. I także w tych zagrożeniach życia nienarodzonego, ratunkiem jest Różaniec – mówi.

Ks. Tomasz Kancelarczyk zachęca:

– Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego jest modlitwą Różańcową, jest modlitwą Maryjną. Każdego dnia przez dziewięć miesięcy, jedna dziesiątka Różańca Świętego, krótka modlitwa, rozważanie i niesiemy pomoc tym wszystkim nienarodzonym. Ale także i tym wszystkim, którzy mogą być uwikłani w działanie złego.

Dzień Świętości Życia przypada 25 marca. Do tej pory wierni podejmowali przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w kościołach. W obecnej sytuacji, w związku z koronawirusem, nie można organizować zgromadzeń, za to możliwe jest podjęcie duchowej adopcji on-line.

Źródło: radiomaryja.pl

 

By | 2020-03-24T20:54:03+01:00 wtorek, 24 marca 2020|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail