„Mamo Jestem!” – utwór muzyczny w obronie nienarodzonych dzieci

/„Mamo Jestem!” – utwór muzyczny w obronie nienarodzonych dzieci

„Mamo Jestem!” – utwór muzyczny w obronie nienarodzonych dzieci

„Mamo Jestem!” to utwór nagrany w imieniu oraz obronie najmłodszych i bezbronnych dzieci, którym nie pozwala się narodzić. Autorem i wykonawcą utworu jest chrześcijański zespół Jesus Tools of Pax Et Bonum.

 

„Mamo jestem tuż pod Twoim sercem, chciałabym Was zobaczyć wreszcie (…) Tato strzeż mnie, jestem bezbronny, mimo że każdy włos na mojej głowie jest policzony. Po trzech tygodniach zaczyna bić serce – to cud, bo Bóg przemawia przez nie szeptem. Gdzie serca Wasze tam i ja Wasz skarb, największy dar od tego, który stworzył świat” – śpiewają muzycy.

 

„Przy mnie tato nie bój się o starość, od kilku dni mózg rozwija się przecież, zrobię wszystko, by żyło Wam się lepiej, tylko zechciej mnie, zechciej proszę mych oczu jak niebo i włosów jak słońce (…)Trzeci miesiąc to słuch, choć jeszcze nie słyszę, wnet twój piękny głos przerwie tę martwą ciszę. Chcę słyszeć tato, jak śpiewasz pod prysznicem i kiedy mówisz, że kochasz mnie nad życie (…) Tylko zechciej mnie, zechciej proszę mych dłoni i nóżek biegnących po łące” – słyszymy w utworze.

 

By | 2018-04-11T17:38:54+02:00 środa, 11 kwietnia 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail