Mamy do rozdania 20 biletów na film „Nieplanowane” w Krakowie

/Mamy do rozdania 20 biletów na film „Nieplanowane” w Krakowie

Mamy do rozdania 20 biletów na film „Nieplanowane” w Krakowie

Fundacja JEDEN Z NAS ma do rozdania 20 biletów na przedpremierowy pokaz filmu „Nieplanowane” w Kinie Kijów.Centrum w Krakowie w najbliższą sobotę (26.10) o godz. 16.00.

Bilety trafią do 20 pierwszych osób, które napiszą w tej sprawie na adres: [email protected]. Na zgłoszenia czekamy do piątku (25.10) do godz. 16.00.

„Nieplanowane” to ekranizacja historii Abby Johnson, którą opisała w swojej książce o tym samym tytule. Kobieta od czasów studenckich związana była z przemysłem aborcyjnym potężnej organizacji Planned Parenthood – od wolontariuszki, przez szeregową pracownicę, po stanowisko dyrektora jednej z klinik. Johnson była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22 000 aborcji. Jej spektakularna przemiana i nawrócenie dokonują się, gdy na USG w czasie aborcji dostrzega broniące się przed śmiercią dziecko.

Głośny w ostatnich miesiącach w USA film „Nieplanowane”, obnażający prawdę o aborcji, wejdzie na ekrany polskich kin 1 listopada. Oficjalnym partnerem środowisk pro-life filmu w Polsce jest Polska Federacja Ruchów Obrony Życia i Rodziny.

By | 2019-10-24T15:28:15+02:00 czwartek, 24 października 2019|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail